Út, 09.05.
19:00 bis 20:29
Gerhart-Hauptmann-Theater
Režie: Aktan Arym Kubat - Hrají: Aktan Arym Kubat, Nuraly Tursunkojoev, Zarema Asanalieva, Taalaikan Abazova, Ilim Kalmuratov, Bolot Tentimyshov, Maksat Mamyrkanov - Hosté: Thanassis Karathanos
Út, 09.05.
22:00 bis 23:45
Gerhart-Hauptmann-Theater
DJane MiMi alias Milena Bucholz žije na mnoha místech, a proto hodně cestuje: od roku 2008 také jako hudebnice, ačkoli světu něco ze své kreativní energie představila už i jako ilustrátorka...
St, 10.05.
15:00 bis 15:30
Kunstbauerkino 2
Režie: Louisa Wagener - Hrají: Alexes Feelmo, Toto Knoblauch, Nick Romeo Reimann, Michael Altinger
St, 10.05.
15:00 bis 16:02
Kunstbauerkino 2
Režie: Vivien Hartmann - Střih: Bela Adami
St, 10.05.
15:00 bis 16:44
Kronenkino
Režie: Martin Ryšavý - Hosté: Martin Ryšavý
St, 10.05.
16:00 bis 17:26
Kulturfabrik MEDA
Režie: Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger - Střih: Marcin Latanik - Hosté: Lawrence Loewinger
St, 10.05.
17:00 bis 17:17
Domeček Na Kopečku
 
St, 10.05.
17:30 bis 19:10
Kunstbauerkino 2
Režie: Jana Ševčíková - Střih: Eva Mesteková - Hosté: Jana Ševčíková
St, 10.05.
17:30 bis 19:16
Kunstbauerkino 1
Režie: Ana-Felicia Scutelnicu - Hrají: Ana Morari, Andrei Morari, Petru Roşcovan, Dragoş Scutelnicu, Willem Menne
St, 10.05.
17:30 bis 17:39
Kronenkino
Režie: Katarzyna Gondek - Střih: Katarzyna Gondek, Jarosław Piekarski
St, 10.05.
17:39 bis 18:40
Kronenkino
Režie: Mina Salehpour, Michał Honnens - Hrají: Johanna Bantzer, Rainer Frank, Mathias Max Herrmann, Aljoscha Stadelmann, Sandro Tajouri - Hosté: Michał Honnens
St, 10.05.
18:00 bis 19:00
Camillo
Režie: Kristof Kannegießer - Hrají: Michael Kurzwelly, Richard Rath, Tomasz, Anna und Julia Anisko, Freddy Ovongo - Hosté: Kristof Kannegießer, Michael Kurzwelly, Dietmar Ratsch
St, 10.05.
18:00 bis 18:27
Camillo
Režie: Filip Jacobson - Hrají:
St, 10.05.
18:00 bis 19:07
Kulturfabrik MEDA
Režie: Tomáš Kudrna - Střih: Evženie Brabcová - Hosté: Tomáš Kudrna
St, 10.05.
19:30 bis 22:12
Domeček Na Kopečku
Režie: Maren Ade - Hrají: Sandra Hüller, Peter Simonischek, Michael Wittenborn, Thomas Loibl, Trystan Pütter
St, 10.05.
20:00 bis 21:37
Camillo
Režie: Bohdan Sláma - Hrají: Pavel Liška, Tatiana Vilhelmová, Zdeněk Raušer, Marek Daniel
St, 10.05.
20:00 bis 21:12
Meetingpoint Music Messiaen
Režie: Anna Zamecka - Střih: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
St, 10.05.
20:00 bis 21:22
Kino Varšava
Režie: Anna Koch - Hrají: Lisa, Debby, Janny, Michelle
St, 10.05.
20:00 bis 21:38
Kunstbauerkino 2
Režie: Arman T. Riahi - Hrají: Faris Rahoma, Aleksandar Petrović, Doris Schretzmayer
St, 10.05.
20:00 bis 21:48
Kunstbauerkino 1
Režie: Jens Wischnewski - Hrají: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär - Hosté: Jens Wischnewski, Christoph Letkowski
St, 10.05.
20:00 bis 21:29
Steinhaus Bautzen
Režie: Łukasz Grzegorzek - Hrají: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Sheily Jimenez, Justyna Suwała
St, 10.05.
20:00 bis 22:00
Kulturfabrik MEDA
Drážďanská trojice muzikantů ovládajících cello, kytaru a klavír dává ze zdánlivě známých lidových nápěvů vzniknout až nepovoleně intenzívnímu folku a nadchne chytlavými melodiemi, troufalými kompozicemi a procítěnými baladami.
St, 10.05.
22:00 bis 23:39
Camillo
Režie: Ralitza Petrova - Hrají: Irena Ivanova, Ivan Nalbantov, Ventzislav Konstantinov, Alexandr Triffonov, Dimitar Petkov
St, 10.05.
22:00 bis 23:26
Kulturfabrik MEDA
Režie: Katerina Suvorova - Střih: Ola Knaub - Hosté: Anna Vilgelmi
St, 10.05.
22:00 bis 23:38
Kunstbauerkino 2
Režie: Michał Rosa - Hrají: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
St, 10.05.
22:00 bis 23:28
Kunstbauerkino 1
Režie: Tereza Nvotová - Hrají: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková - Hosté: Barbora Námerová
Čt, 11.05.
15:00 bis 16:12
Kronenkino
Režie: Anna Zamecka - Střih: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
Čt, 11.05.
15:00 bis 15:55
Kunstbauerkino 2
Režie: Sarah Blaßkiewitz - Hrají: Anne Haug, Alessija Lause
Čt, 11.05.
15:00 bis 15:19
Kunstbauerkino 2
Režie: Georg Pelzer - Hrají: Ana Herrmann, Lo Rivera
Čt, 11.05.
15:00 bis 16:25
Kunstbauerkino 1
Režie: Iveta Grófová - Hrají: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová - Hosté: Iveta Grófová, Matej Hlaváč (Sounddesign)
Čt, 11.05.
16:00 bis 17:32
Kulturfabrik MEDA
Režie: Miroslav Janek - Střih: Tonička Janková
Čt, 11.05.
17:00 bis 19:25
Centrum Panorama
Režie: Aleksandr Zarkhi - Hrají: Tatyana Samoylova, Nikolai Gritsenko, Vasiliy Lanovoy, Yuriy Yakovlev, Boris Goldayev
Čt, 11.05.
17:00 bis 17:12
Camillo
Režie: Eun-young Oh - Střih: Eun-young Oh
Čt, 11.05.
17:12 bis 18:44
Camillo
Režie: Elí Roland Sachs - Střih: Yana Höhnerbach
Čt, 11.05.
17:30 bis 17:56
Kronenkino
Režie: Filip Jacobson - Střih: Tomasz Polsakiewicz
Čt, 11.05.
17:30 bis 19:37
Meetingpoint Music Messiaen
Režie: Andrzej Wajda - Hrají: Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Maria Rosaria Omaggio, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski
Čt, 11.05.
17:30 bis 18:49
Kunstbauerkino 1
Režie: Łukasz Ronduda - Hrají: Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka
Čt, 11.05.
17:30 bis 17:54
Kunstbauerkino 2
Režie: Julia Staniszewska - Střih: Adriana F. Castellanos
Čt, 11.05.
17:54 bis 18:46
Kunstbauerkino 2
Režie: Tomasz Jurkiewicz - Střih: Daniel Gąsiorowski - Hosté: Tomasz Jurkiewicz
Čt, 11.05.
18:00 bis 19:35
Kino Varšava
Režie: Gerd Schneider - Hrají: Sebastian Blomberg, Kai Schumann,Jan Messutat, Hartmut Becker, Sandra Borgmann
Čt, 11.05.
18:00 bis 19:22
Kulturfabrik MEDA
Režie: Anna Koch - Hrají: Lisa, Debby, Janny, Michelle - Hosté: Anna Koch
Čt, 11.05.
18:00 bis 19:15
Apollo
Režie: Friedrich Wilhelm Murnau - Hrají: Emil Jannings, Maly Delschaft, Max Hiller, Emilie Kurz, Hans Unterkircher, Georg John, Hermann Vallentin, Emmy Wyda
Čt, 11.05.
19:00 bis 20:26
Camillo
Režie: Katerina Suvorova - Střih: Ola Knaub
Čt, 11.05.
20:00 bis 20:30
Kunstbauerkino 2
Režie: René Römer - Střih: Richard Krause, Thomas Bohnke - Hosté: René Römer
Čt, 11.05.
20:00 bis 20:15
Kunstbauerkino 2
Režie: Angela Schuster - Hrají: Sophia Böhm (gesprochen von Celina Scholze), Sigrun Nasdala, Lawrence Petzer, Steffen Marschner, Malte Sauer, Jula Brüchmann, Mario Petermann - Hosté: Angela Schuster
Čt, 11.05.
20:00 bis 20:05
Kunstbauerkino 2
Režie: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko - Hrají: Anne-Kathrin Schöler-Rensch - Hosté: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko
Čt, 11.05.
20:00 bis 21:26
Meetingpoint Music Messiaen
Režie: Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger - Střih: Marcin Latanik - Hosté: Lawrence Loewinger
Čt, 11.05.
20:00 bis 21:10
Kulturfabrik MEDA
Režie: Piotr Stasik - Střih: Piotr Stasik, Tomasz Wolski, Dorota Wardeszkiewicz
Čt, 11.05.
20:00 bis 21:54
Kunstbauerkino 1
Režie: Julius Ševčík - Hrají: Karel Roden, Hanns Zischler, Oldřich Kaiser, Arly Jover, Paul Nicholas
Čt, 11.05.
20:00 bis 21:25
Kino Varšava
Režie: Helena Hufnagel - Hrají: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz
Čt, 11.05.
20:00 bis 21:46
Brána Trojzemí
Režie: Ana-Felicia Scutelnicu - Hrají: Ana Morari, Andrei Morari, Petru Roşcovan, Dragoş Scutelnicu, Willem Menne
Čt, 11.05.
20:00 bis 21:45
Kronenkino
Mário Bihári skládá, aranžuje a obratně kombinuje tradiční romskou hudbu s popem, jazzem, folkem a elektronickou muzikou, čímž vlastně skládá hudební puzzle, kterým své publikum pravidelně přivádí do varu...
Čt, 11.05.
20:00 bis 20:06
Restauracja Hoker Kuźnia Smaku
 
Čt, 11.05.
20:30 bis 23:04
Centrum Panorama
Režie: Richard Brooks - Hrají: Peter O'Toole, James Mason, Curd Jürgens, Eli Wallach, Jack Hawkins
Čt, 11.05.
22:00 bis 23:16
Kunstbauerkino 2
Režie: Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová - Hosté: Evženie Brabcová (Editor)
Čt, 11.05.
22:00 bis 23:25
Kulturfabrik MEDA
Režie: Carsten Rau, Hauke Wendler - Střih: Sigrid Sveistrup - Hosté: Hauke Wendler
Čt, 11.05.
22:00 bis 23:22
Kunstbauerkino 1
Režie: Bartosz M. Kowalski - Hrají: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
Pá, 12.05.
11:00 bis 14:08
Centrum Panorama
Režie: Anthony Mann - Hrají: Sophia Loren, Stephen Boyd, Alec Guinness, James Mason, Christopher Plummer
Pá, 12.05.
15:00 bis 16:56
Kronenkino
Režie: Nora Fingscheidt - Střih: Stephan Bechinger
Pá, 12.05.
15:00 bis 16:35
Sudhaus Löbau
Režie: Stuart McDonald - Hrají: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
Pá, 12.05.
15:00 bis 16:40
Kunstbauerkino 2
Režie: Diana Näcke - Střih: Andre Nier - Hosté: Diana Näcke
Pá, 12.05.
15:00 bis 16:29
Kunstbauerkino 1
Režie: Łukasz Grzegorzek - Hrají: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Sheily Jimenez, Justyna Suwała
Pá, 12.05.
15:30 bis 17:54
Centrum Panorama
Režie: Richard Fleischer, Kinji Fukasaku, Toshio Masuda - Hrají: Martin Balsam, Sô Yamamura, Jason Robards, Joseph Cotten, Tatsuya Mihashi
Pá, 12.05.
16:00 bis 17:48
Kulturfabrik MEDA
Režie: Marek Gajczak, Lech Gnoiński - Střih: Marek Gajczak, - Hosté: Aneta Zagórska, Marek Gajczak
Pá, 12.05.
17:00 bis 18:32
Brána Trojzemí
Režie: Miroslav Janek - Střih: Tonička Janková
Pá, 12.05.
17:30 bis 19:20
Kunstbauerkino 1
Režie: Bohdan Sláma - Hrají: Pavel Liška, Zuzana Bydžovská, Ladislav Šedivý, Marek Daniel - Hosté: Bohdan Sláma
Pá, 12.05.
17:30 bis 18:55
Kunstbauerkino 2
Režie: Carsten Rau, Hauke Wendler - Střih: Sigrid Sveistrup
Pá, 12.05.
17:30 bis 18:55
Camillo
Režie: Dieter Schumann - Střih: Bernhard Kübel - Hosté: Dieter Schumann, Fritz Hartthaler
Pá, 12.05.
17:30 bis 19:23
Meetingpoint Music Messiaen
Režie: Karin Kaper, Dirk Szuszies - Střih: Tobias Rahm, Dirk Szuszies - Hosté: Karin Kaper
Pá, 12.05.
17:30 bis 18:55
Kronenkino
Režie: Helena Hufnagel - Hrají: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz - Hosté: Christian Füllmich, Helena Hufnagel
Pá, 12.05.
18:00 bis 19:10
Kulturfabrik MEDA
Režie: Adéla Komrzý - Střih: Mariana Kozáková - Hosté: Adéla Komrzý
Pá, 12.05.
18:00 bis 18:26
Kulturfabrik MEDA
Režie: Filip Jacobson - Střih: Tomasz Polsakiewicz
Pá, 12.05.
18:00 bis 19:07
Kino Varšava
Režie: Tomáš Kudrna - Střih: Evženie Brabcová - Hosté: Tomáš Kudrna
Pá, 12.05.
18:00 bis 19:29
Sudhaus Löbau
Režie: Aktan Arym Kubat - Hrají: Aktan Arym Kubat, Nuraly Tursunkojoev, Zarema Asanalieva, Taalaikan Abazova, Ilim Kalmuratov, Bolot Tentimyshov, Maksat Mamyrkanov
Pá, 12.05.
19:00 bis 21:40
Centrum Panorama
Režie: Miloš Forman - Hrají: F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge, Simon Callow, Roy Dotrice
Pá, 12.05.
19:30 bis 21:00
Kronenkino
Režie: Przemek Wojcieszek - Hrají: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk, Emilia Piech, Kacper Sasin, Michał Surówka, Lucyna Szierok - Hosté: Przemek Wojcieszek
Pá, 12.05.
19:30 bis 19:57
Kronenkino
Režie: Piotr Szatyłowicz - Střih: Łukasz Rybak - Hosté: Piotr Szatyłowicz, Natalie Grodzka - Světová premiéra
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:35
Kulturfabrik MEDA
Režie: Gerd Schneider - Hrají: Sebastian Blomberg, Kai Schumann,Jan Messutat, Hartmut Becker, Sandra Borgmann
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:12
Kunstbauerkino 2
Režie: Anna Zamecka - Střih: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:48
Zielone Wiosła Sieniawka
Režie: Marek Gajczak, Lech Gnoiński - Střih: Marek Gajczak, - Hosté: Aneta Zagórska, Marek Gajczak
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:02
Meetingpoint Music Messiaen
Režie: Marek Tomasz Pawlowski - Hrají:
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:23
Emil
Režie: Gyula Nemes - Hrají: Udo Kier, Martina Krátká, Krisztian Kovacs - Hosté: Gyula Nemes
Pá, 12.05.
20:00 bis 20:08
Emil
Režie: Tobias Könitzer - Hrají: Stephanie Wünsche, Hannes Könitzer
Pá, 12.05.
20:00 bis 22:42
Kino Varšava
Režie: Maren Ade - Hrají: Sandra Hüller, Peter Simonischek, Michael Wittenborn, Thomas Loibl, Trystan Pütter
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:48
Sudhaus Löbau
Režie: Jens Wischnewski - Hrají: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:19
Camillo
Režie: Łukasz Ronduda - Hrají: Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka - Hosté: Łukasz Ronduda, Kuba Kosma
Pá, 12.05.
20:00 bis 22:00
Městské divadlo Varnsdorf
SOUND 8 ORCHESTRA je projektem multiinstrumentalisty Matthiase Wydera. Easy listening, low budget lounge musik, retro-futuristické soundtracky k "béčkovým" filmům a psychedelický elektro-sound se slévají a vytvářejí tak směsici zvuků někde mezi Lee Perrym, Add N To X, Sun Ra a hudbou k filmům o Jamesi Bondovi...
Pá, 12.05.
20:00 bis 21:30
Café Jolesch, Zittau
Jaroslav Rudiš, 44, je spisovatel, dramatik, scenárista a hudebník.
Pá, 12.05.
20:00 bis 22:00
Restauracja Hoker Kuźnia Smaku
Skupina Radykalna Wieś kombinuje folk s dubem a punkovou energií. Na projektu se podílí hudebníci ze zčásti ještě aktivních uskupení, jako jsou Soulja Hooligans, Radical News, Javara Sound System, People of the Haze, Ga-Ga/Zielone Żabki a Non President.
Pá, 12.05.
20:30 bis 22:12
Klappe die Zweite
Režie: Jan Hřebejk - Hrají: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Csongor Kassai, Martin Havelka, Zuzana Konečná
Pá, 12.05.
22:00 bis 22:58
Kulturfabrik MEDA
Režie: Pål Refsdal - Střih: Robert Stengård
Pá, 12.05.
22:00 bis 23:39
Kronenkino
Režie: Ralitza Petrova - Hrají: Irena Ivanova, Ivan Nalbantov, Ventzislav Konstantinov, Alexandr Triffonov, Dimitar Petkov
Pá, 12.05.
22:00 bis 22:00
Kunstbauerkino 1
Režie: Olaf Held - Hrají: Jan Kummer, René Szymanski, Wolfgang Adam, Heiko Pinkowski - Hosté: Olaf Held
Pá, 12.05.
22:00 bis 22:30
Kunstbauerkino 1
Režie: Clemens Beier - Hrají: Hendrik Arnst, Klaudiusz Kaufmann, Harry Täschner
Pá, 12.05.
22:00 bis 23:34
Kunstbauerkino 2
Režie: Tini Tüllmann - Hrají: Felix Schäfer, Jessica Schwarz, Greta Bohacek, Alexander Finkenwirth, Burghart Klaussner, Katharina Schüttler, Robert Stadlober - Hosté: Tini Tüllmann
Pá, 12.05.
22:00 bis 23:22
Camillo
Režie: Bartosz M. Kowalski - Hrají: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
Pá, 12.05.
22:00 bis 23:45
Emil
VAN URST pocházejí odtamtud, kde už svět postrádá jasné obrysy: Jak to, kvůli čemu, proč – otázky zůstávají nezodpovězené...
Pá, 12.05.
22:00 bis 23:45
Emil
NIKANDER, pojmenovaní podle jedné postavy z Kaurismäkiho filmu, jsou česko-slovenská kapela hrající sludge a doom metal. Jejich poznávacím znamením je těžce riffující kytara, drtící basa, repetitivní bicí a frontmenka s nebezpečným ječákem...
Pá, 12.05.
22:30 bis 00:24
Centrum Panorama
Režie: Tobe Hooper - Hrají: Craig T. Nelson, JoBeth Williams, Beatrice Straight, Dominique Dunne, Oliver Robins
So, 13.05.
11:00 bis 12:42
Kunstbauerkino 1
Režie: Andreas Dresen - Hrají: Arved Friese, Justus v. Dohnányi, Axel Prahl
So, 13.05.
11:00 bis 12:38
Kronenkino
Režie: Arman T. Riahi - Hrají: Faris Rahoma, Aleksandar Petrović, Doris Schretzmayer
So, 13.05.
11:00 bis 13:18
Centrum Panorama
Režie: Carol Reed - Hrají: Charlton Heston, Rex Harrison, Diane Cilento, Harry Andrews, Alberto Lupo
So, 13.05.
13:00 bis 14:25
Kunstbauerkino 2
Režie: Tomás Lunák - Hrají: Miroslav Krobot, Marie Ludvíková, Karel Roden - Hosté: Jaroslav Rudiš
So, 13.05.
13:00 bis 14:40
Kunstbauerkino 1
Režie: Diana Näcke - Střih: Andre Nier - Hosté: Diana Näcke
So, 13.05.
13:00 bis 13:12
Kronenkino
Režie: Eun-young Oh - Střih: Eun-young Oh
So, 13.05.
13:12 bis 14:44
Kronenkino
Režie: Elí Roland Sachs - Střih: Yana Höhnerbach
So, 13.05.
14:00 bis 15:07
Kulturfabrik MEDA
Režie: Joya Thome - Hrají: Lisa Moell, Mex Schlüpfer, Denny Sonnenschein, Salim Fazzani - Hosté: Joya Thome, Lisa Moell
So, 13.05.
15:00 bis 16:07
Camillo
Režie: Tomáš Kudrna - Střih: Evženie Brabcová
So, 13.05.
15:00 bis 16:10
Kunstbauerkino 2
Režie: Piotr Stasik - Střih: Piotr Stasik, Tomasz Wolski, Dorota Wardeszkiewicz
So, 13.05.
15:00 bis 17:04
Kunstbauerkino 1
Režie: Gwendolin Weisser, Patrick Allgaier - Hudba: u. a. Falk Schönfelder, Isaac Friesen (Postmodern Orchestra) - Hosté: Gwendolin Weisser, Patrick Allgaier
So, 13.05.
15:00 bis 17:18
Centrum Panorama
Režie: Ken Annakin - Hrají: Stuart Whitman, Sarah Miles, James Fox, Alberto Sordi, Robert Morley
So, 13.05.
15:00 bis 16:25
Kronenkino
Režie: Iveta Grófová - Hrají: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová - Hosté: Iveta Grófová, Matej Hlaváč (Sounddesign)
So, 13.05.
16:00 bis 17:44
Kulturfabrik MEDA
Režie: Martin Ryšavý
So, 13.05.
16:00 bis 17:23
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Režie: Marek Beneš - Hrají:
So, 13.05.
17:30 bis 19:10
Kronenkino
Režie: Bohdan Sláma - Hrají: Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Anna Geislerová, Marek Daniel
So, 13.05.
17:30 bis 19:26
Camillo
Režie: Nora Fingscheidt - Střih: Stephan Bechinger
So, 13.05.
17:30 bis 17:56
Kunstbauerkino 2
Režie: Jelena Novaković - Střih: Hrvoslava Brkušić - Hosté: Oliver Sertić
So, 13.05.
17:56 bis 19:11
Kunstbauerkino 2
Režie: Monica Lazurean-Gorgan - Střih: Andrei Gorgan
So, 13.05.
18:00 bis 19:15
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Režie: Paweł Łoziński - Hrají: Bogdan de Barbaro, Ewa Szymczyk, Hanna Maciąg
So, 13.05.
18:00 bis 19:23
Kino Varšava
Režie: Gyula Nemes - Hrají: Udo Kier, Martina Krátká, Krisztian Kovacs - Hosté: Gyula Nemes
So, 13.05.
18:00 bis 18:08
Kino Varšava
Režie: Tobias Könitzer - Hrají: Stephanie Wünsche, Hannes Könitzer
So, 13.05.
18:00 bis 19:31
Kulturfabrik MEDA
Režie: Jo-Anne Velin - Střih: Jo-Anne Velin - Hosté: Jo-Anne Velin
So, 13.05.
18:30 bis 22:17
Centrum Panorama
Režie: Dean Lean - Hrají: Peter O’Toole, Alec Guinness, Anthony Quinn, Jack Hawkins, Omar Sharif
So, 13.05.
20:00 bis 21:42
Kronenkino
Režie: Jan Hřebejk - Hrají: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Csongor Kassai, Martin Havelka, Zuzana Konečná
So, 13.05.
20:00 bis 21:30
Zielone Wiosła Sieniawka
Režie: Przemek Wojcieszek - Hrají: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk, Emilia Piech, Kacper Sasin, Michał Surówka, Lucyna Szierok - Hosté: Przemek Wojcieszek
So, 13.05.
20:00 bis 20:27
Zielone Wiosła Sieniawka
Režie: Piotr Szatyłowicz - Střih: Łukasz Rybak
So, 13.05.
20:00 bis 21:18
Kino Varšava
Režie: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb - Hrají: Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz, Szymon Czacki - Hosté: Ireneusz Grzyb
So, 13.05.
20:00 bis 21:34
Brána Trojzemí
Režie: Tini Tüllmann - Hrají: Felix Schäfer, Jessica Schwarz, Greta Bohacek, Alexander Finkenwirth, Burghart Klaussner, Katharina Schüttler, Robert Stadlober - Hosté: Tini Tüllmann
So, 13.05.
20:00 bis 21:28
Kulturfabrik MEDA
Režie: Tereza Nvotová - Hrají: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková
So, 13.05.
20:00 bis 21:25
Camillo
Režie: Helena Hufnagel - Hrají: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz - Hosté: Christian Füllmich, Helena Hufnagel
So, 13.05.
20:15 bis 21:37
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Režie: Bartosz M. Kowalski - Hrají: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
So, 13.05.
20:30 bis 22:08
Klappe die Zweite
Režie: Michał Rosa - Hrají: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
So, 13.05.
22:00 bis 01:00
Kunstbauerkino 1
Vnitřním ohněm a inteligentními aranžemi připomíná hudba této skupiny to, co podřimuje hluboko v každém z nás a chce být vypuštěno na světlo. Kojoti zvou k tanci!
Ne, 14.05.
13:00 bis 14:23
Kunstbauerkino 2
Režie: Marek Beneš - Hrají:
Ne, 14.05.
14:00 bis 15:42
Kulturfabrik MEDA
Režie: Andreas Dresen - Hrají: Arved Friese, Justus v. Dohnányi, Axel Prahl
Ne, 14.05.
14:30 bis 17:08
Centrum Panorama
Režie: Hermann Leitner, Rudolf Nußgruber - Hrají: Hans Clarin, Graham Hill, Burl Ives, Grace Kelly, Prince Rainier of Monaco
Ne, 14.05.
15:00 bis 16:35
Kronenkino
Režie: Stuart McDonald - Hrají: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
Ne, 14.05.
15:00 bis 16:35
Camillo
Režie: Stuart McDonald - Hrají: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
Ne, 14.05.
15:00 bis 16:07
Kunstbauerkino 1
Režie: Joya Thome - Hrají: Lisa Moell, Mex Schlüpfer, Denny Sonnenschein, Salim Fazzani
Ne, 14.05.
15:00 bis 16:18
Kunstbauerkino 2
Režie: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb - Hrají: Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz, Szymon Czacki - Hosté: Ireneusz Grzyb
Ne, 14.05.
16:00 bis 17:25
Kulturfabrik MEDA
Režie: Helena Hufnagel - Hrají: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz - Hosté: Christian Füllmich, Helena Hufnagel
Ne, 14.05.
17:30 bis 18:28
Kunstbauerkino 1
Režie: Pål Refsdal - Střih: Robert Stengård
Ne, 14.05.
17:30 bis 19:07
Kunstbauerkino 2
Režie: Anu Aun - Hrají: Roland Laos, Jaanika Arum, Katariina Unt, Jörgen Liik, Kaspar Velberg, Rein Oja, Andrus Vaarik
Ne, 14.05.
17:30 bis 18:55
Camillo
Režie: Iveta Grófová - Hrají: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová
Ne, 14.05.
17:30 bis 18:58
Kronenkino
Režie: Tereza Nvotová - Hrají: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková
Ne, 14.05.
18:00 bis 19:32
Kulturfabrik MEDA
Režie: Miroslav Janek - Střih: Tonička Janková
Ne, 14.05.
20:00 bis 21:38
Kulturfabrik MEDA
Režie: Michał Rosa - Hrají: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
Ne, 14.05.
20:00 bis 21:48
Kunstbauerkino 1
Režie: Jens Wischnewski - Hrají: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär
Ne, 14.05.
20:15 bis 22:22
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Režie: Andrzej Wajda - Hrají: Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Maria Rosaria Omaggio, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski