Mi, 11.05.
15:00 bis 16:33
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Joslyn Jensen, Christian Campbell, Margot Bingham, Heather Matarazzo, Kevin Breznahan, John Rothman, Lulu Wilson - Regie | Reżyseria | Režie: Stephan Littger
Mi, 11.05.
16:00 bis 17:22
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Martin Gerner
Mi, 11.05.
17:00 bis 18:20
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Agnieszka Zwiefka
Mi, 11.05.
17:00 bis 17:05
Apollo
 
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Sebastian Linda
Mi, 11.05.
17:00 bis 18:38
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: Marcin Dorociński, Agata Kulesza, Malwina Buss, Jacek Braciak, Eryk Lubos - Regie | Reżyseria | Režie: Wojciech Smarzowski
Mi, 11.05.
17:30 bis 19:17
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Barbara Kubiak, Ewa Fröling, Tanja Lorentzon - Regie | Reżyseria | Režie: Dariusz Gajewski
Mi, 11.05.
17:30 bis 19:12
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf, Emilia Pieske, Maria Dragus - Regie | Reżyseria | Režie: Anne Zohra Berrached
Mi, 11.05.
17:30 bis 18:54
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Florian Hoffmann
Mi, 11.05.
18:00 bis 19:07
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Foukal
Mi, 11.05.
18:00 bis 19:28
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tomáš Kratochvíl
Mi, 11.05.
19:00 bis 20:48
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: Teodor Corban, Mihai Comănoiu, Cuzin Toma, Alexandru Dabija - Regie | Reżyseria | Režie: Radu Jude
Mi, 11.05.
20:00 bis 21:41
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: Ulrik Munther, Mats Blomgren, Alexander Nordgren, Wiesław Komasa - Regie | Reżyseria | Režie: Magnus von Horn
Mi, 11.05.
20:00 bis 21:15
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Karolina Bielawska
Mi, 11.05.
20:00 bis 21:33
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: Paul Wegener, Theodor Loos, Wilhelm Dieterle, Arthur Kraußneck, Dagny Servaes - Regie | Reżyseria | Režie: Friedrich Zelnik
Mi, 11.05.
20:00 bis 22:00
Kunstbauerkino 1
 
 
Mi, 11.05.
22:00 bis 23:51
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Matěj Hádek, Kryštof Hádek, Jan Hájek, Lucie Žáčková - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Prušinovský
Mi, 11.05.
22:00 bis 23:10
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: Ladislav Bureš, Martin Jarošek, Josef Krýsl - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Látal
Mi, 11.05.
22:00 bis 23:30
Camillo
Darsteller | Występują | Hrají: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Sebastian Łach, Andrzej Mastalerz - Regie | Reżyseria | Režie: Kuba Czekaj
Mi, 11.05.
22:00 bis 22:06
Camillo
 
Darsteller | Występują | Hrají: David Schäfer, Simon Ufer, Pascal Meaubert - Regie | Reżyseria | Režie: David Schäfer
Mi, 11.05.
22:00 bis 23:30
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Filip Pławiak, Adam Woronowicz, Julia Kijowska, Wojciech Zieliński, Małgorzata Foremniak, Piotr Głowacki - Regie | Reżyseria | Režie: Marcin Koszałka
Do, 12.05.
15:00 bis 15:05
Kronenkino
 
Darsteller | Występują | Hrají: Denise T. - Regie | Reżyseria | Režie: Bernhard Wenger
Do, 12.05.
15:00 bis 16:24
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tom Lemke
Do, 12.05.
15:00 bis 16:32
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Gottfried Schwemmer
Do, 12.05.
15:00 bis 15:15
Kunstbauerkino 1
 
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Frank Dietrich
Do, 12.05.
15:05 bis 16:20
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Martina Schöne-Radunski, Hans-Heinrich Hardt, Sebastian Fräsdorf, Claudia Jacob, Deleila Piasko, Tobias Borchers, Ruth Bickelhaupt - Regie | Reżyseria | Režie: Philipp Eichholtz
Do, 12.05.
16:00 bis 17:02
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Paweł Jóźwiak-Rodan
Do, 12.05.
16:00 bis 18:58
Centrum Panorama
Darsteller | Występują | Hrají: Horst Drinda, Irma Münch, Horst Schulze, Barbara Adolph, Jutta Wachowiak - Regie | Reżyseria | Režie: Horst E. Brandt
Do, 12.05.
17:00 bis 18:07
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Foukal
Do, 12.05.
17:00 bis 18:30
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: Filip Pławiak, Adam Woronowicz, Julia Kijowska, Wojciech Zieliński, Małgorzata Foremniak, Piotr Głowacki - Regie | Reżyseria | Režie: Marcin Koszałka
Do, 12.05.
17:00 bis 17:20
Kunstbauerkino 2
 
Darsteller | Występują | Hrají: Schwarwel - Regie | Reżyseria | Režie: Schwarwel
Do, 12.05.
17:30 bis 19:09
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Dorota Kuduk, Lesław Żurek, Weronika Lewoń, Kamil Przystał, Filip Kosior - Regie | Reżyseria | Režie: Piotr Chrzan
Do, 12.05.
17:30 bis 19:05
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Karel Roden, Vanda Hybnerová, Jenovéfa Boková, Daniel Kadlec, Martin Pechlát, Eliška Křenková - Regie | Reżyseria | Režie: Olmo Omerzu
Do, 12.05.
17:30 bis 19:00
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Mario Roellig - Regie | Reżyseria | Režie: Jochen Hick
Do, 12.05.
18:00 bis 19:08
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Wojciech Staroń
Do, 12.05.
18:00 bis 18:52
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Vladimír Škultéty
Do, 12.05.
19:00 bis 20:06
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Magdalena Łazarkiewicz
Do, 12.05.
20:00 bis 21:47
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Barbara Kubiak, Ewa Fröling, Tanja Lorentzon - Regie | Reżyseria | Režie: Dariusz Gajewski
Do, 12.05.
20:00 bis 21:10
Brána Trojzemí
Darsteller | Występują | Hrají: Ladislav Bureš, Martin Jarošek, Josef Krýsl - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Látal
Do, 12.05.
20:00 bis 20:37
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: André Klar, Benjamin Büttner
Do, 12.05.
20:00 bis 21:33
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Hovarth Ilie Nicusor Gabriel Petre, Andreea Violeta Petre, Ana-Maria Badulescu Petre - Regie | Reżyseria | Režie: Alexander Nanau
Do, 12.05.
20:00 bis 22:02
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Volker Koepp
Do, 12.05.
21:00 bis 21:48
Kulturfabrik MEDA
 
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Robert Eckstein
Do, 12.05.
22:00 bis 23:46
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Emília Vášáryová, Milan Ondrík, Anikó Vargová, Žofia Martišová - Regie | Reżyseria | Režie: Marko Škop
Do, 12.05.
22:00 bis 23:31
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Helena Třeštíková
Do, 12.05.
22:00 bis 23:32
Camillo
Darsteller | Występują | Hrají: Eryk Lubos, Luu De Ly, Wojciech Zieliński, Krzysztof Kolberger - Regie | Reżyseria | Režie: Marcin Wrona
Do, 12.05.
22:00 bis 23:19
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Barbora Štikarová, Toman Rychtera, Veronika Pouchová, Jáchym Novotný - Regie | Reżyseria | Režie: Petr Oukropec
Fr, 13.05.
14:00 bis 15:33
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: Stefanie Saghri - Regie | Reżyseria | Režie: Stefan Eberlein, Manuel Fenn
Fr, 13.05.
14:15 bis 17:13
Centrum Panorama
Darsteller | Występują | Hrají: Marlon Brando, Trevor Howard, Richard Harris, Hugh Griffith, Richard Haydn - Regie | Reżyseria | Režie: Lewis Milestone
Fr, 13.05.
15:00 bis 16:32
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Alena Mihulová, Slávek Horák, Bolek Polívka - Regie | Reżyseria | Režie: Slávek Horák
Fr, 13.05.
15:00 bis 16:08
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Wojciech Staroń
Fr, 13.05.
15:00 bis 16:33
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: Hovarth Ilie Nicusor Gabriel Petre, Andreea Violeta Petre, Ana-Maria Badulescu Petre - Regie | Reżyseria | Režie: Alexander Nanau
Fr, 13.05.
15:00 bis 16:10
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Filip Remunda
Fr, 13.05.
16:00 bis 17:25
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Krzysztof Kopczyński
Fr, 13.05.
17:00 bis 18:15
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Karolina Bielawska
Fr, 13.05.
17:00 bis 18:31
Dome荍ek Na Kope荍ku
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Helena Třeštíková
Fr, 13.05.
17:00 bis 18:41
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tanja Cummings
Fr, 13.05.
17:30 bis 19:11
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Ulrik Munther, Mats Blomgren, Alexander Nordgren, Wiesław Komasa - Regie | Reżyseria | Režie: Magnus von Horn
Fr, 13.05.
17:30 bis 19:10
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Václav Hrzina, Berenika Kohoutová, Nina Divíšková, Jan Englert, Zbigniew Zamachowski - Regie | Reżyseria | Režie: Tomasz Mielnik
Fr, 13.05.
17:45 bis 21:27
Centrum Panorama
Darsteller | Występują | Hrají: Charlton Heston, Haya Harareet, Stephen Boyd, Jack Hawkins, Martha Scott - Regie | Reżyseria | Režie: William Wyler
Fr, 13.05.
18:00 bis 19:10
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: Ladislav Bureš, Martin Jarošek, Josef Krýsl - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Látal
Fr, 13.05.
18:00 bis 19:24
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tom Lemke
Fr, 13.05.
18:00 bis 18:25
Kunstbauerkino 1
 
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Konrad Herrmann
Fr, 13.05.
19:00 bis 19:49
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tomasz Kycia, Robert Żurek
Fr, 13.05.
19:30 bis 21:17
Brána Trojzemí
Darsteller | Występują | Hrají: Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Barbara Kubiak, Ewa Fröling, Tanja Lorentzon - Regie | Reżyseria | Režie: Dariusz Gajewski
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:39
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: Dorota Kuduk, Lesław Żurek, Weronika Lewoń, Kamil Przystał, Filip Kosior - Regie | Reżyseria | Režie: Piotr Chrzan
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:46
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Emília Vášáryová, Milan Ondrík, Anikó Vargová, Žofia Martišová - Regie | Reżyseria | Režie: Marko Škop
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:32
Dome荍ek Na Kope荍ku
Darsteller | Występują | Hrají: Alena Mihulová, Slávek Horák, Bolek Polívka - Regie | Reżyseria | Režie: Slávek Horák
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:33
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: Joslyn Jensen, Christian Campbell, Margot Bingham, Heather Matarazzo, Kevin Breznahan, John Rothman, Lulu Wilson - Regie | Reżyseria | Režie: Stephan Littger
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:20
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Martina Schöne-Radunski, Hans-Heinrich Hardt, Sebastian Fräsdorf, Claudia Jacob, Deleila Piasko, Tobias Borchers, Ruth Bickelhaupt - Regie | Reżyseria | Režie: Philipp Eichholtz
Fr, 13.05.
20:00 bis 20:05
Kunstbauerkino 1
 
Darsteller | Występują | Hrají: Denise T. - Regie | Reżyseria | Režie: Bernhard Wenger
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:42
Klappe die Zweite
Darsteller | Występują | Hrají: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf, Emilia Pieske, Maria Dragus - Regie | Reżyseria | Režie: Anne Zohra Berrached
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:06
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Heiko Volkmer
Fr, 13.05.
20:00 bis 21:24
Emil
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Marcel Seehuber, Moritz Springer
Fr, 13.05.
21:00 bis 22:22
Johanniskirche
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Martin Gerner
Fr, 13.05.
22:00 bis 23:33
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Joslyn Jensen, Christian Campbell, Margot Bingham, Heather Matarazzo, Kevin Breznahan, John Rothman, Lulu Wilson - Regie | Reżyseria | Režie: Stephan Littger
Fr, 13.05.
22:00 bis 23:30
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Sebastian Łach, Andrzej Mastalerz - Regie | Reżyseria | Režie: Kuba Czekaj
Fr, 13.05.
22:00 bis 22:06
Kunstbauerkino 2
 
Darsteller | Występują | Hrají: David Schäfer, Simon Ufer, Pascal Meaubert - Regie | Reżyseria | Režie: David Schäfer
Fr, 13.05.
22:00 bis 23:19
Camillo
Darsteller | Występują | Hrají: Barbora Štikarová, Toman Rychtera, Veronika Pouchová, Jáchym Novotný - Regie | Reżyseria | Režie: Petr Oukropec
Fr, 13.05.
22:00 bis 23:00
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Josef Císařovský
Fr, 13.05.
22:30 bis 23:59
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Carolyn Genzkow, Wilson Gonzalez Ochsenknecht, Sina Tkotsch, Alexander Scheer, Kim Gordon - Regie | Reżyseria | Režie: Akiz Ikon
Sa, 14.05.
11:30 bis 11:56
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Hamza Belhadj
Sa, 14.05.
12:00 bis 12:30
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Yalda Afsah, Ginan Seidl
Sa, 14.05.
13:00 bis 13:56
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Jerzy Śladkowski
Sa, 14.05.
14:00 bis 15:55
Centrum Panorama
Darsteller | Występują | Hrají: Henry Thomas, Drew Barrymore, Dee Wallace-Stone, Robert MacNaughton, Peter Coyote - Regie | Reżyseria | Režie: Steven Spielberg
Sa, 14.05.
15:00 bis 16:25
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Krzysztof Kopczyński
Sa, 14.05.
15:00 bis 16:22
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Martin Gerner
Sa, 14.05.
15:00 bis 16:33
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: Stefanie Saghri - Regie | Reżyseria | Režie: Stefan Eberlein, Manuel Fenn
Sa, 14.05.
16:00 bis 17:00
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Bogdan Lęcznar, Dorota Petrus
Sa, 14.05.
16:30 bis 18:01
Centrum Panorama
Darsteller | Występują | Hrají: James Caan, Mandy Patinkin, Terenc Stamp, Leslie Bevis - Regie | Reżyseria | Režie: Graham Baker
Sa, 14.05.
17:30 bis 18:58
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tomáš Kratochvíl
Sa, 14.05.
17:30 bis 18:49
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Barbora Štikarová, Toman Rychtera, Veronika Pouchová, Jáchym Novotný - Regie | Reżyseria | Režie: Petr Oukropec
Sa, 14.05.
18:00 bis 19:51
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: Matěj Hádek, Kryštof Hádek, Jan Hájek, Lucie Žáčková - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Prušinovský
Sa, 14.05.
18:00 bis 19:20
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: Martina Schöne-Radunski, Hans-Heinrich Hardt, Sebastian Fräsdorf, Claudia Jacob, Deleila Piasko, Tobias Borchers, Ruth Bickelhaupt - Regie | Reżyseria | Režie: Philipp Eichholtz
Sa, 14.05.
18:00 bis 18:05
Kino Varšava
 
Darsteller | Występują | Hrají: Denise T. - Regie | Reżyseria | Režie: Bernhard Wenger
Sa, 14.05.
18:00 bis 19:24
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Florian Hoffmann
Sa, 14.05.
20:00 bis 21:32
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Eryk Lubos, Luu De Ly, Wojciech Zieliński, Krzysztof Kolberger - Regie | Reżyseria | Režie: Marcin Wrona
Sa, 14.05.
20:00 bis 21:30
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Sebastian Łach, Andrzej Mastalerz - Regie | Reżyseria | Režie: Kuba Czekaj
Sa, 14.05.
20:00 bis 20:06
Kino Varšava
 
Darsteller | Występują | Hrají: David Schäfer, Simon Ufer, Pascal Meaubert - Regie | Reżyseria | Režie: David Schäfer
Sa, 14.05.
20:00 bis 21:35
Brána Trojzemí
Darsteller | Występują | Hrají: Karel Roden, Vanda Hybnerová, Jenovéfa Boková, Daniel Kadlec, Martin Pechlát, Eliška Křenková - Regie | Reżyseria | Režie: Olmo Omerzu
Sa, 14.05.
20:00 bis 21:40
Apollo
Darsteller | Występują | Hrají: Václav Hrzina, Berenika Kohoutová, Nina Divíšková, Jan Englert, Zbigniew Zamachowski - Regie | Reżyseria | Režie: Tomasz Mielnik
Sa, 14.05.
20:00 bis 21:30
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: Mario Roellig - Regie | Reżyseria | Režie: Jochen Hick
Sa, 14.05.
20:00 bis 20:20
Kulturfabrik MEDA
 
Darsteller | Występują | Hrají: Schwarwel - Regie | Reżyseria | Režie: Schwarwel
Sa, 14.05.
22:00 bis 23:24
Camillo
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Marcel Seehuber, Moritz Springer
So, 15.05.
13:00 bis 14:13
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Dörte Grimm
So, 15.05.
14:00 bis 16:33
Centrum Panorama
Darsteller | Występują | Hrají: Mark Lester, Ron Moody, Shani Wallis, Oliver Reed - Regie | Reżyseria | Režie: Carol Reed
So, 15.05.
15:00 bis 16:24
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tom Lemke
So, 15.05.
15:00 bis 16:00
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Josef Císařovský
So, 15.05.
15:00 bis 16:45
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Alena Mihulová, Slávek Horák, Bolek Polívka - Regie | Reżyseria | Režie: Slávek Horák
So, 15.05.
16:00 bis 17:41
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Tanja Cummings
So, 15.05.
17:00 bis 18:08
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Wojciech Staroń
So, 15.05.
17:30 bis 18:22
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Gaia Vianello, Lisa Tormena
So, 15.05.
18:00 bis 19:12
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf, Emilia Pieske, Maria Dragus - Regie | Reżyseria | Režie: Anne Zohra Berrached
So, 15.05.
20:00 bis 21:29
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Carolyn Genzkow, Wilson Gonzalez Ochsenknecht, Sina Tkotsch, Alexander Scheer, Kim Gordon - Regie | Reżyseria | Režie: Akiz Ikon
So, 15.05.
20:00 bis 21:40
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Dorota Kuduk, Lesław Żurek, Weronika Lewoń, Kamil Przystał, Filip Kosior - Regie | Reżyseria | Režie: Piotr Chrzan
So, 15.05.
20:00 bis 21:20
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: Martina Schöne-Radunski, Hans-Heinrich Hardt, Sebastian Fräsdorf, Claudia Jacob, Deleila Piasko, Tobias Borchers, Ruth Bickelhaupt - Regie | Reżyseria | Režie: Philipp Eichholtz