Veranstaltungen

Thu, 12.05.
17:30 bis 19:09
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Dorota Kuduk, Lesław Żurek, Weronika Lewoń, Kamil Przystał, Filip Kosior - Regie | Reżyseria | Režie: Piotr Chrzan
Thu, 12.05.
17:30 bis 19:05
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: Karel Roden, Vanda Hybnerová, Jenovéfa Boková, Daniel Kadlec, Martin Pechlát, Eliška Křenková - Regie | Reżyseria | Režie: Olmo Omerzu
Thu, 12.05.
17:30 bis 19:00
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Mario Roellig - Regie | Reżyseria | Režie: Jochen Hick
Thu, 12.05.
18:00 bis 19:08
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Wojciech Staroń
Thu, 12.05.
18:00 bis 18:52
Kino Varšava
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Vladimír Škultéty
Thu, 12.05.
19:00 bis 20:06
Kino PozaNova
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Magdalena Łazarkiewicz
Thu, 12.05.
20:00 bis 21:47
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Barbara Kubiak, Ewa Fröling, Tanja Lorentzon - Regie | Reżyseria | Režie: Dariusz Gajewski
Thu, 12.05.
20:00 bis 21:10
Brána Trojzemí
Darsteller | Występują | Hrají: Ladislav Bureš, Martin Jarošek, Josef Krýsl - Regie | Reżyseria | Režie: Jan Látal
Thu, 12.05.
20:00 bis 20:37
Kulturfabrik MEDA
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: André Klar, Benjamin Büttner
Thu, 12.05.
20:00 bis 21:33
Kunstbauerkino 2
Darsteller | Występują | Hrají: Hovarth Ilie Nicusor Gabriel Petre, Andreea Violeta Petre, Ana-Maria Badulescu Petre - Regie | Reżyseria | Režie: Alexander Nanau
Thu, 12.05.
20:00 bis 22:02
Kunstbauerkino 1
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Volker Koepp
Thu, 12.05.
21:00 bis 21:48
Kulturfabrik MEDA
 
Darsteller | Występują | Hrají: - Regie | Reżyseria | Režie: Robert Eckstein
Thu, 12.05.
22:00 bis 23:46
Kronenkino
Darsteller | Występują | Hrají: Emília Vášáryová, Milan Ondrík, Anikó Vargová, Žofia Martišová - Regie | Reżyseria | Režie: Marko Škop