Wydarzenia

sob, 13.05.
20:30 bis 22:08
Klappe die Zweite
Reżyseria: Michał Rosa - Występują: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
sob, 13.05.
22:00 bis 01:00
Kunstbauerkino 1
Pełna ognia i pasji muzyka uwolni w nas to, co głęboko kryje się w sercach i woła o wolność. Kojoty wzywają nas do tańca i zapraszają do wspólnego celebrowania radości!
nie, 14.05.
13:00 bis 14:23
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Marek Beneš - Występują:
nie, 14.05.
14:00 bis 15:42
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Andreas Dresen - Występują: Arved Friese, Justus v. Dohnányi, Axel Prahl
nie, 14.05.
14:30 bis 17:08
Centrum Panorama
Reżyseria: Hermann Leitner, Rudolf Nußgruber - Występują: Hans Clarin, Graham Hill, Burl Ives, Grace Kelly, Prince Rainier of Monaco
nie, 14.05.
15:00 bis 16:35
Kronenkino
Reżyseria: Stuart McDonald - Występują: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
nie, 14.05.
15:00 bis 16:35
Camillo
Reżyseria: Stuart McDonald - Występują: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
nie, 14.05.
15:00 bis 16:07
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Joya Thome - Występują: Lisa Moell, Mex Schlüpfer, Denny Sonnenschein, Salim Fazzani
nie, 14.05.
15:00 bis 16:18
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb - Występują: Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz, Szymon Czacki - Gościnnie: Ireneusz Grzyb
nie, 14.05.
16:00 bis 17:25
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Helena Hufnagel - Występują: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz - Gościnnie: Christian Füllmich, Helena Hufnagel
nie, 14.05.
17:30 bis 18:28
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Pål Refsdal - Montaż: Robert Stengård
nie, 14.05.
17:30 bis 19:07
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anu Aun - Występują: Roland Laos, Jaanika Arum, Katariina Unt, Jörgen Liik, Kaspar Velberg, Rein Oja, Andrus Vaarik
nie, 14.05.
17:30 bis 18:55
Camillo
Reżyseria: Iveta Grófová - Występują: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová
nie, 14.05.
17:30 bis 18:58
Kronenkino
Reżyseria: Tereza Nvotová - Występują: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková
nie, 14.05.
18:00 bis 19:32
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Miroslav Janek - Montaż: Tonička Janková