Wydarzenia

czw, 11.05.
15:00 bis 16:25
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Iveta Grófová - Występują: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová - Gościnnie: Iveta Grófová, Matej Hlaváč (Sounddesign)
czw, 11.05.
16:00 bis 17:32
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Miroslav Janek - Montaż: Tonička Janková
czw, 11.05.
17:00 bis 19:25
Centrum Panorama
Reżyseria: Aleksandr Zarkhi - Występują: Tatyana Samoylova, Nikolai Gritsenko, Vasiliy Lanovoy, Yuriy Yakovlev, Boris Goldayev
czw, 11.05.
17:00 bis 17:12
Camillo
Reżyseria: Eun-young Oh - Montaż: Eun-young Oh
czw, 11.05.
17:12 bis 18:44
Camillo
Reżyseria: Elí Roland Sachs - Montaż: Yana Höhnerbach
czw, 11.05.
17:30 bis 18:40
Kronenkino
Reżyseria: Adéla Komrzý - Montaż: Mariana Kozáková
czw, 11.05.
17:30 bis 17:56
Kronenkino
Reżyseria: Filip Jacobson - Montaż: Tomasz Polsakiewicz
czw, 11.05.
17:30 bis 19:37
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Andrzej Wajda - Występują: Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Maria Rosaria Omaggio, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski
czw, 11.05.
17:30 bis 18:49
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Łukasz Ronduda - Występują: Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka
czw, 11.05.
17:30 bis 17:54
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Julia Staniszewska - Montaż: Adriana F. Castellanos
czw, 11.05.
17:54 bis 18:46
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomasz Jurkiewicz - Montaż: Daniel Gąsiorowski - Gościnnie: Tomasz Jurkiewicz
czw, 11.05.
18:00 bis 19:35
Kino Varšava
Reżyseria: Gerd Schneider - Występują: Sebastian Blomberg, Kai Schumann,Jan Messutat, Hartmut Becker, Sandra Borgmann
czw, 11.05.
18:00 bis 19:22
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Anna Koch - Występują: Lisa, Debby, Janny, Michelle - Gościnnie: Anna Koch
czw, 11.05.
18:00 bis 19:15
Apollo
Reżyseria: Friedrich Wilhelm Murnau - Występują: Emil Jannings, Maly Delschaft, Max Hiller, Emilie Kurz, Hans Unterkircher, Georg John, Hermann Vallentin, Emmy Wyda
czw, 11.05.
19:00 bis 20:26
Camillo
Reżyseria: Katerina Suvorova - Montaż: Ola Knaub