wto, 09.05.
19:00 bis 20:29
Gerhart-Hauptmann-Theater
Reżyseria: Aktan Arym Kubat - Występują: Aktan Arym Kubat, Nuraly Tursunkojoev, Zarema Asanalieva, Taalaikan Abazova, Ilim Kalmuratov, Bolot Tentimyshov, Maksat Mamyrkanov - Gościnnie: Thanassis Karathanos
wto, 09.05.
22:00 bis 23:45
Gerhart-Hauptmann-Theater
DJ MiMi aka Milena Bucholz żyje w wielu miejscach i ciągle jest w podróży. Początkowo pracowała jako ilustratorka, by w 2008 roku całkowicie zająć się muzyką...
śro, 10.05.
15:00 bis 15:30
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Louisa Wagener - Występują: Alexes Feelmo, Toto Knoblauch, Nick Romeo Reimann, Michael Altinger
śro, 10.05.
15:00 bis 16:02
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Vivien Hartmann - Montaż: Bela Adami
śro, 10.05.
15:00 bis 16:44
Kronenkino
Reżyseria: Martin Ryšavý - Gościnnie: Martin Ryšavý
śro, 10.05.
16:00 bis 17:26
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger - Montaż: Marcin Latanik - Gościnnie: Lawrence Loewinger
śro, 10.05.
17:00 bis 17:17
Domeček Na Kopečku
 
śro, 10.05.
17:30 bis 19:10
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Jana Ševčíková - Montaż: Eva Mesteková - Gościnnie: Jana Ševčíková
śro, 10.05.
17:30 bis 19:16
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Ana-Felicia Scutelnicu - Występują: Ana Morari, Andrei Morari, Petru Roşcovan, Dragoş Scutelnicu, Willem Menne
śro, 10.05.
17:30 bis 17:39
Kronenkino
Reżyseria: Katarzyna Gondek - Montaż: Katarzyna Gondek, Jarosław Piekarski
śro, 10.05.
17:39 bis 18:40
Kronenkino
Reżyseria: Mina Salehpour, Michał Honnens - Występują: Johanna Bantzer, Rainer Frank, Mathias Max Herrmann, Aljoscha Stadelmann, Sandro Tajouri - Gościnnie: Michał Honnens
śro, 10.05.
18:00 bis 19:00
Camillo
Reżyseria: Kristof Kannegießer - Występują: Michael Kurzwelly, Richard Rath, Tomasz, Anna und Julia Anisko, Freddy Ovongo - Gościnnie: Kristof Kannegießer, Michael Kurzwelly, Dietmar Ratsch
śro, 10.05.
18:00 bis 18:27
Camillo
Reżyseria: Filip Jacobson - Występują:
śro, 10.05.
18:00 bis 19:07
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Tomáš Kudrna - Montaż: Evženie Brabcová - Gościnnie: Tomáš Kudrna
śro, 10.05.
19:30 bis 22:12
Domeček Na Kopečku
Reżyseria: Maren Ade - Występują: Sandra Hüller, Peter Simonischek, Michael Wittenborn, Thomas Loibl, Trystan Pütter
śro, 10.05.
20:00 bis 21:37
Camillo
Reżyseria: Bohdan Sláma - Występują: Pavel Liška, Tatiana Vilhelmová, Zdeněk Raušer, Marek Daniel
śro, 10.05.
20:00 bis 21:12
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Anna Zamecka - Montaż: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
śro, 10.05.
20:00 bis 21:22
Kino Varšava
Reżyseria: Anna Koch - Występują: Lisa, Debby, Janny, Michelle
śro, 10.05.
20:00 bis 21:38
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Arman T. Riahi - Występują: Faris Rahoma, Aleksandar Petrović, Doris Schretzmayer
śro, 10.05.
20:00 bis 21:48
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Jens Wischnewski - Występują: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär - Gościnnie: Jens Wischnewski, Christoph Letkowski
śro, 10.05.
20:00 bis 21:29
Steinhaus Bautzen
Reżyseria: Łukasz Grzegorzek - Występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Sheily Jimenez, Justyna Suwała
śro, 10.05.
20:00 bis 22:00
Kulturfabrik MEDA
Drezdeńskie trio - wiolonczela, gitara i pianino - przemieni popularne ludowe piosenki w prawdziwą folkową imprezę. Zespół zachwyca chwytliwymi melodiami, śmiałymi kompozycjami i delikatnymi balladami.
śro, 10.05.
22:00 bis 23:39
Camillo
Reżyseria: Ralitza Petrova - Występują: Irena Ivanova, Ivan Nalbantov, Ventzislav Konstantinov, Alexandr Triffonov, Dimitar Petkov
śro, 10.05.
22:00 bis 23:26
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Katerina Suvorova - Montaż: Ola Knaub - Gościnnie: Anna Vilgelmi
śro, 10.05.
22:00 bis 23:38
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Michał Rosa - Występują: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
śro, 10.05.
22:00 bis 23:28
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Tereza Nvotová - Występują: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková - Gościnnie: Barbora Námerová
czw, 11.05.
15:00 bis 16:12
Kronenkino
Reżyseria: Anna Zamecka - Montaż: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
czw, 11.05.
15:00 bis 15:55
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Sarah Blaßkiewitz - Występują: Anne Haug, Alessija Lause
czw, 11.05.
15:00 bis 15:19
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Georg Pelzer - Występują: Ana Herrmann, Lo Rivera
czw, 11.05.
15:00 bis 16:25
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Iveta Grófová - Występują: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová - Gościnnie: Iveta Grófová, Matej Hlaváč (Sounddesign)
czw, 11.05.
16:00 bis 17:32
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Miroslav Janek - Montaż: Tonička Janková
czw, 11.05.
17:00 bis 19:25
Centrum Panorama
Reżyseria: Aleksandr Zarkhi - Występują: Tatyana Samoylova, Nikolai Gritsenko, Vasiliy Lanovoy, Yuriy Yakovlev, Boris Goldayev
czw, 11.05.
17:00 bis 17:12
Camillo
Reżyseria: Eun-young Oh - Montaż: Eun-young Oh
czw, 11.05.
17:12 bis 18:44
Camillo
Reżyseria: Elí Roland Sachs - Montaż: Yana Höhnerbach
czw, 11.05.
17:30 bis 18:40
Kronenkino
Reżyseria: Adéla Komrzý - Montaż: Mariana Kozáková
czw, 11.05.
17:30 bis 17:56
Kronenkino
Reżyseria: Filip Jacobson - Montaż: Tomasz Polsakiewicz
czw, 11.05.
17:30 bis 19:37
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Andrzej Wajda - Występują: Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Maria Rosaria Omaggio, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski
czw, 11.05.
17:30 bis 18:49
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Łukasz Ronduda - Występują: Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka
czw, 11.05.
17:30 bis 17:54
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Julia Staniszewska - Montaż: Adriana F. Castellanos
czw, 11.05.
17:54 bis 18:46
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomasz Jurkiewicz - Montaż: Daniel Gąsiorowski - Gościnnie: Tomasz Jurkiewicz
czw, 11.05.
18:00 bis 19:35
Kino Varšava
Reżyseria: Gerd Schneider - Występują: Sebastian Blomberg, Kai Schumann,Jan Messutat, Hartmut Becker, Sandra Borgmann
czw, 11.05.
18:00 bis 19:22
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Anna Koch - Występują: Lisa, Debby, Janny, Michelle - Gościnnie: Anna Koch
czw, 11.05.
18:00 bis 19:15
Apollo
Reżyseria: Friedrich Wilhelm Murnau - Występują: Emil Jannings, Maly Delschaft, Max Hiller, Emilie Kurz, Hans Unterkircher, Georg John, Hermann Vallentin, Emmy Wyda
czw, 11.05.
19:00 bis 20:26
Camillo
Reżyseria: Katerina Suvorova - Montaż: Ola Knaub
czw, 11.05.
20:00 bis 20:30
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: René Römer - Montaż: Richard Krause, Thomas Bohnke - Gościnnie: René Römer
czw, 11.05.
20:00 bis 20:15
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Angela Schuster - Występują: Sophia Böhm (gesprochen von Celina Scholze), Sigrun Nasdala, Lawrence Petzer, Steffen Marschner, Malte Sauer, Jula Brüchmann, Mario Petermann - Gościnnie: Angela Schuster
czw, 11.05.
20:00 bis 20:05
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko - Występują: Anne-Kathrin Schöler-Rensch - Gościnnie: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko
czw, 11.05.
20:00 bis 21:26
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger - Montaż: Marcin Latanik - Gościnnie: Lawrence Loewinger
czw, 11.05.
20:00 bis 21:10
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Piotr Stasik - Montaż: Piotr Stasik, Tomasz Wolski, Dorota Wardeszkiewicz
czw, 11.05.
20:00 bis 21:54
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Julius Ševčík - Występują: Karel Roden, Hanns Zischler, Oldřich Kaiser, Arly Jover, Paul Nicholas
czw, 11.05.
20:00 bis 21:25
Kino Varšava
Reżyseria: Helena Hufnagel - Występują: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz
czw, 11.05.
20:00 bis 21:46
Brána Trojzemí
Reżyseria: Ana-Felicia Scutelnicu - Występują: Ana Morari, Andrei Morari, Petru Roşcovan, Dragoş Scutelnicu, Willem Menne
czw, 11.05.
20:00 bis 21:45
Kronenkino
Mário Bihári komponuje, aranżuje i łączy tradycyjną romską muzykę z popem, jazzem, folkiem i elektro. Tworzy muzyczne puzzle, które porywają do tańca!
czw, 11.05.
20:00 bis 20:06
Restauracja Hoker Kuźnia Smaku
 
czw, 11.05.
20:30 bis 23:04
Centrum Panorama
Reżyseria: Richard Brooks - Występują: Peter O'Toole, James Mason, Curd Jürgens, Eli Wallach, Jack Hawkins
czw, 11.05.
22:00 bis 23:16
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová - Gościnnie: Evženie Brabcová (Editor)
czw, 11.05.
22:00 bis 23:25
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Carsten Rau, Hauke Wendler - Montaż: Sigrid Sveistrup - Gościnnie: Hauke Wendler
czw, 11.05.
22:00 bis 23:22
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Bartosz M. Kowalski - Występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
pią, 12.05.
11:00 bis 14:08
Centrum Panorama
Reżyseria: Anthony Mann - Występują: Sophia Loren, Stephen Boyd, Alec Guinness, James Mason, Christopher Plummer
pią, 12.05.
15:00 bis 16:56
Kronenkino
Reżyseria: Nora Fingscheidt - Montaż: Stephan Bechinger
pią, 12.05.
15:00 bis 16:35
Sudhaus Löbau
Reżyseria: Stuart McDonald - Występują: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
pią, 12.05.
15:00 bis 16:40
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Diana Näcke - Montaż: Andre Nier - Gościnnie: Diana Näcke
pią, 12.05.
15:00 bis 16:29
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Łukasz Grzegorzek - Występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Sheily Jimenez, Justyna Suwała
pią, 12.05.
15:30 bis 17:54
Centrum Panorama
Reżyseria: Richard Fleischer, Kinji Fukasaku, Toshio Masuda - Występują: Martin Balsam, Sô Yamamura, Jason Robards, Joseph Cotten, Tatsuya Mihashi
pią, 12.05.
16:00 bis 17:48
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Marek Gajczak, Lech Gnoiński - Montaż: Marek Gajczak, - Gościnnie: Aneta Zagórska, Marek Gajczak
pią, 12.05.
17:00 bis 18:32
Brána Trojzemí
Reżyseria: Miroslav Janek - Montaż: Tonička Janková
pią, 12.05.
17:30 bis 19:20
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Bohdan Sláma - Występują: Pavel Liška, Zuzana Bydžovská, Ladislav Šedivý, Marek Daniel - Gościnnie: Bohdan Sláma
pią, 12.05.
17:30 bis 18:55
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Carsten Rau, Hauke Wendler - Montaż: Sigrid Sveistrup
pią, 12.05.
17:30 bis 18:55
Camillo
Reżyseria: Dieter Schumann - Montaż: Bernhard Kübel - Gościnnie: Dieter Schumann, Fritz Hartthaler
pią, 12.05.
17:30 bis 19:23
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Karin Kaper, Dirk Szuszies - Montaż: Tobias Rahm, Dirk Szuszies - Gościnnie: Karin Kaper
pią, 12.05.
17:30 bis 18:55
Kronenkino
Reżyseria: Helena Hufnagel - Występują: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz - Gościnnie: Christian Füllmich, Helena Hufnagel
pią, 12.05.
18:00 bis 19:10
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Adéla Komrzý - Montaż: Mariana Kozáková - Gościnnie: Adéla Komrzý
pią, 12.05.
18:00 bis 18:26
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Filip Jacobson - Montaż: Tomasz Polsakiewicz
pią, 12.05.
18:00 bis 19:07
Kino Varšava
Reżyseria: Tomáš Kudrna - Montaż: Evženie Brabcová - Gościnnie: Tomáš Kudrna
pią, 12.05.
18:00 bis 19:29
Sudhaus Löbau
Reżyseria: Aktan Arym Kubat - Występują: Aktan Arym Kubat, Nuraly Tursunkojoev, Zarema Asanalieva, Taalaikan Abazova, Ilim Kalmuratov, Bolot Tentimyshov, Maksat Mamyrkanov
pią, 12.05.
19:00 bis 21:40
Centrum Panorama
Reżyseria: Miloš Forman - Występują: F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge, Simon Callow, Roy Dotrice
pią, 12.05.
19:30 bis 21:00
Kronenkino
Reżyseria: Przemek Wojcieszek - Występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk, Emilia Piech, Kacper Sasin, Michał Surówka, Lucyna Szierok - Gościnnie: Przemek Wojcieszek
pią, 12.05.
19:30 bis 19:57
Kronenkino
Reżyseria: Piotr Szatyłowicz - Montaż: Łukasz Rybak - Gościnnie: Piotr Szatyłowicz, Natalie Grodzka - Światowa premiera
pią, 12.05.
20:00 bis 21:35
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Gerd Schneider - Występują: Sebastian Blomberg, Kai Schumann,Jan Messutat, Hartmut Becker, Sandra Borgmann
pią, 12.05.
20:00 bis 21:12
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anna Zamecka - Montaż: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
pią, 12.05.
20:00 bis 21:48
Zielone Wiosła Sieniawka
Reżyseria: Marek Gajczak, Lech Gnoiński - Montaż: Marek Gajczak, - Gościnnie: Aneta Zagórska, Marek Gajczak
pią, 12.05.
20:00 bis 21:02
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Marek Tomasz Pawlowski - Występują:
pią, 12.05.
20:00 bis 21:23
Emil
Reżyseria: Gyula Nemes - Występują: Udo Kier, Martina Krátká, Krisztian Kovacs - Gościnnie: Gyula Nemes
pią, 12.05.
20:00 bis 20:08
Emil
Reżyseria: Tobias Könitzer - Występują: Stephanie Wünsche, Hannes Könitzer
pią, 12.05.
20:00 bis 22:42
Kino Varšava
Reżyseria: Maren Ade - Występują: Sandra Hüller, Peter Simonischek, Michael Wittenborn, Thomas Loibl, Trystan Pütter
pią, 12.05.
20:00 bis 21:48
Sudhaus Löbau
Reżyseria: Jens Wischnewski - Występują: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär
pią, 12.05.
20:00 bis 21:19
Camillo
Reżyseria: Łukasz Ronduda - Występują: Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka - Gościnnie: Łukasz Ronduda, Kuba Kosma
pią, 12.05.
20:00 bis 22:00
Městské divadlo Varnsdorf
Zespół SOUND 8 ORCHESTRA to projekt multiinstrumentalisty Matthiasa Wydera. Ich easy listening, low budget lounge music, retro-futurystyczne b-movie-soundtracks i psychodeliczne dźwięki elektroniczne przywołują na myśl takich artystów i zespoły jak Lee Perry, Add N To (X), czy Sun Ra...
pią, 12.05.
20:00 bis 21:30
Café Jolesch, Zittau
Jaroslav Rudiš, 44 lata, jest pisarzem, dramaturgiem, scenarzystą i muzykiem.
pią, 12.05.
20:00 bis 22:00
Restauracja Hoker Kuźnia Smaku
Radykalna Wieś to połączenie folkowych melodii, dubowego brzmienia i punkowej energii. Projekt tworzą muzycy, którzy grali lub ciągle grają w zespołach takich jak Soulja Hooligans, Radical News, Javara Sound System, People of the Haze, Ga-Ga/Zielone Żabki oraz Non President.
pią, 12.05.
20:30 bis 22:12
Klappe die Zweite
Reżyseria: Jan Hřebejk - Występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Csongor Kassai, Martin Havelka, Zuzana Konečná
pią, 12.05.
22:00 bis 22:58
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Pål Refsdal - Montaż: Robert Stengård
pią, 12.05.
22:00 bis 23:39
Kronenkino
Reżyseria: Ralitza Petrova - Występują: Irena Ivanova, Ivan Nalbantov, Ventzislav Konstantinov, Alexandr Triffonov, Dimitar Petkov
pią, 12.05.
22:00 bis 22:00
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Olaf Held - Występują: Jan Kummer, René Szymanski, Wolfgang Adam, Heiko Pinkowski - Gościnnie: Olaf Held
pią, 12.05.
22:00 bis 22:30
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Clemens Beier - Występują: Hendrik Arnst, Klaudiusz Kaufmann, Harry Täschner
pią, 12.05.
22:00 bis 23:34
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tini Tüllmann - Występują: Felix Schäfer, Jessica Schwarz, Greta Bohacek, Alexander Finkenwirth, Burghart Klaussner, Katharina Schüttler, Robert Stadlober - Gościnnie: Tini Tüllmann
pią, 12.05.
22:00 bis 23:22
Camillo
Reżyseria: Bartosz M. Kowalski - Występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
pią, 12.05.
22:00 bis 23:45
Emil
VAN URST pochodzą stamtąd, gdzie nic nie wydaje się oczywiste. Ale jak to, dlaczego, po co – wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi...
pią, 12.05.
22:00 bis 23:45
Emil
NIKANADER, nazwany od postaci filmowej Kaurismäkiego, to czesko-słowacki zespół doom/sludge metalowy. Jego znakiem charakterystycznym są ciężkie riffy gitarowe, pulsujące basy, napędzające bębny i kobiecy głos, którego nie chcielibyśmy usłyszeć w nocy na pustej ulicy...
pią, 12.05.
22:30 bis 00:24
Centrum Panorama
Reżyseria: Tobe Hooper - Występują: Craig T. Nelson, JoBeth Williams, Beatrice Straight, Dominique Dunne, Oliver Robins
sob, 13.05.
11:00 bis 12:42
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Andreas Dresen - Występują: Arved Friese, Justus v. Dohnányi, Axel Prahl
sob, 13.05.
11:00 bis 12:38
Kronenkino
Reżyseria: Arman T. Riahi - Występują: Faris Rahoma, Aleksandar Petrović, Doris Schretzmayer
sob, 13.05.
11:00 bis 13:18
Centrum Panorama
Reżyseria: Carol Reed - Występują: Charlton Heston, Rex Harrison, Diane Cilento, Harry Andrews, Alberto Lupo
sob, 13.05.
13:00 bis 14:25
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomás Lunák - Występują: Miroslav Krobot, Marie Ludvíková, Karel Roden - Gościnnie: Jaroslav Rudiš
sob, 13.05.
13:00 bis 14:40
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Diana Näcke - Montaż: Andre Nier - Gościnnie: Diana Näcke
sob, 13.05.
13:00 bis 13:12
Kronenkino
Reżyseria: Eun-young Oh - Montaż: Eun-young Oh
sob, 13.05.
13:12 bis 14:44
Kronenkino
Reżyseria: Elí Roland Sachs - Montaż: Yana Höhnerbach
sob, 13.05.
14:00 bis 15:07
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Joya Thome - Występują: Lisa Moell, Mex Schlüpfer, Denny Sonnenschein, Salim Fazzani - Gościnnie: Joya Thome, Lisa Moell
sob, 13.05.
15:00 bis 16:07
Camillo
Reżyseria: Tomáš Kudrna - Montaż: Evženie Brabcová
sob, 13.05.
15:00 bis 16:10
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Piotr Stasik - Montaż: Piotr Stasik, Tomasz Wolski, Dorota Wardeszkiewicz
sob, 13.05.
15:00 bis 17:04
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Gwendolin Weisser, Patrick Allgaier - Muzyka: u. a. Falk Schönfelder, Isaac Friesen (Postmodern Orchestra) - Gościnnie: Gwendolin Weisser, Patrick Allgaier
sob, 13.05.
15:00 bis 17:18
Centrum Panorama
Reżyseria: Ken Annakin - Występują: Stuart Whitman, Sarah Miles, James Fox, Alberto Sordi, Robert Morley
sob, 13.05.
15:00 bis 16:25
Kronenkino
Reżyseria: Iveta Grófová - Występują: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová - Gościnnie: Iveta Grófová, Matej Hlaváč (Sounddesign)
sob, 13.05.
16:00 bis 17:44
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Martin Ryšavý
sob, 13.05.
16:00 bis 17:23
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Reżyseria: Marek Beneš - Występują:
sob, 13.05.
17:30 bis 19:10
Kronenkino
Reżyseria: Bohdan Sláma - Występują: Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Anna Geislerová, Marek Daniel
sob, 13.05.
17:30 bis 19:26
Camillo
Reżyseria: Nora Fingscheidt - Montaż: Stephan Bechinger
sob, 13.05.
17:30 bis 17:56
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Jelena Novaković - Montaż: Hrvoslava Brkušić - Gościnnie: Oliver Sertić
sob, 13.05.
17:56 bis 19:11
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Monica Lazurean-Gorgan - Montaż: Andrei Gorgan
sob, 13.05.
18:00 bis 19:15
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Reżyseria: Paweł Łoziński - Występują: Bogdan de Barbaro, Ewa Szymczyk, Hanna Maciąg
sob, 13.05.
18:00 bis 19:23
Kino Varšava
Reżyseria: Gyula Nemes - Występują: Udo Kier, Martina Krátká, Krisztian Kovacs - Gościnnie: Gyula Nemes
sob, 13.05.
18:00 bis 18:08
Kino Varšava
Reżyseria: Tobias Könitzer - Występują: Stephanie Wünsche, Hannes Könitzer
sob, 13.05.
18:00 bis 19:31
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Jo-Anne Velin - Montaż: Jo-Anne Velin - Gościnnie: Jo-Anne Velin
sob, 13.05.
18:30 bis 22:17
Centrum Panorama
Reżyseria: Dean Lean - Występują: Peter O’Toole, Alec Guinness, Anthony Quinn, Jack Hawkins, Omar Sharif
sob, 13.05.
20:00 bis 21:42
Kronenkino
Reżyseria: Jan Hřebejk - Występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Csongor Kassai, Martin Havelka, Zuzana Konečná
sob, 13.05.
20:00 bis 21:30
Zielone Wiosła Sieniawka
Reżyseria: Przemek Wojcieszek - Występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk, Emilia Piech, Kacper Sasin, Michał Surówka, Lucyna Szierok - Gościnnie: Przemek Wojcieszek
sob, 13.05.
20:00 bis 20:27
Zielone Wiosła Sieniawka
Reżyseria: Piotr Szatyłowicz - Montaż: Łukasz Rybak
sob, 13.05.
20:00 bis 21:18
Kino Varšava
Reżyseria: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb - Występują: Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz, Szymon Czacki - Gościnnie: Ireneusz Grzyb
sob, 13.05.
20:00 bis 21:34
Brána Trojzemí
Reżyseria: Tini Tüllmann - Występują: Felix Schäfer, Jessica Schwarz, Greta Bohacek, Alexander Finkenwirth, Burghart Klaussner, Katharina Schüttler, Robert Stadlober - Gościnnie: Tini Tüllmann
sob, 13.05.
20:00 bis 21:28
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Tereza Nvotová - Występują: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková
sob, 13.05.
20:00 bis 21:25
Camillo
Reżyseria: Helena Hufnagel - Występują: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz - Gościnnie: Christian Füllmich, Helena Hufnagel
sob, 13.05.
20:15 bis 21:37
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Reżyseria: Bartosz M. Kowalski - Występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
sob, 13.05.
20:30 bis 22:08
Klappe die Zweite
Reżyseria: Michał Rosa - Występują: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
sob, 13.05.
22:00 bis 01:00
Kunstbauerkino 1
Pełna ognia i pasji muzyka uwolni w nas to, co głęboko kryje się w sercach i woła o wolność. Kojoty wzywają nas do tańca i zapraszają do wspólnego celebrowania radości!
nie, 14.05.
13:00 bis 14:23
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Marek Beneš - Występują:
nie, 14.05.
14:00 bis 15:42
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Andreas Dresen - Występują: Arved Friese, Justus v. Dohnányi, Axel Prahl
nie, 14.05.
14:30 bis 17:08
Centrum Panorama
Reżyseria: Hermann Leitner, Rudolf Nußgruber - Występują: Hans Clarin, Graham Hill, Burl Ives, Grace Kelly, Prince Rainier of Monaco
nie, 14.05.
15:00 bis 16:35
Kronenkino
Reżyseria: Stuart McDonald - Występują: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
nie, 14.05.
15:00 bis 16:35
Camillo
Reżyseria: Stuart McDonald - Występują: Shane Jacobson, Sarah Snook, Alan Tudyk
nie, 14.05.
15:00 bis 16:07
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Joya Thome - Występują: Lisa Moell, Mex Schlüpfer, Denny Sonnenschein, Salim Fazzani
nie, 14.05.
15:00 bis 16:18
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb - Występują: Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz, Szymon Czacki - Gościnnie: Ireneusz Grzyb
nie, 14.05.
16:00 bis 17:25
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Helena Hufnagel - Występują: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz - Gościnnie: Christian Füllmich, Helena Hufnagel
nie, 14.05.
17:30 bis 18:28
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Pål Refsdal - Montaż: Robert Stengård
nie, 14.05.
17:30 bis 19:07
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anu Aun - Występują: Roland Laos, Jaanika Arum, Katariina Unt, Jörgen Liik, Kaspar Velberg, Rein Oja, Andrus Vaarik
nie, 14.05.
17:30 bis 18:55
Camillo
Reżyseria: Iveta Grófová - Występują: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová
nie, 14.05.
17:30 bis 18:58
Kronenkino
Reżyseria: Tereza Nvotová - Występują: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková
nie, 14.05.
18:00 bis 19:32
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Miroslav Janek - Montaż: Tonička Janková
nie, 14.05.
20:00 bis 21:38
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Michał Rosa - Występują: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
nie, 14.05.
20:00 bis 21:48
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Jens Wischnewski - Występują: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär
nie, 14.05.
20:15 bis 22:22
Kino Kadr - Bogatyński Ośrodek Kultury
Reżyseria: Andrzej Wajda - Występują: Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Maria Rosaria Omaggio, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski