Wydarzenia

czw, 11.05.
20:00 bis 20:30
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: René Römer - Montaż: Richard Krause, Thomas Bohnke - Gościnnie: René Römer
czw, 11.05.
20:00 bis 20:15
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Angela Schuster - Występują: Sophia Böhm (gesprochen von Celina Scholze), Sigrun Nasdala, Lawrence Petzer, Steffen Marschner, Malte Sauer, Jula Brüchmann, Mario Petermann - Gościnnie: Angela Schuster
czw, 11.05.
20:00 bis 20:05
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko - Występują: Anne-Kathrin Schöler-Rensch - Gościnnie: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko
czw, 11.05.
20:00 bis 21:26
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger - Montaż: Marcin Latanik - Gościnnie: Lawrence Loewinger
czw, 11.05.
20:00 bis 21:10
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Piotr Stasik - Montaż: Piotr Stasik, Tomasz Wolski, Dorota Wardeszkiewicz
czw, 11.05.
20:00 bis 21:54
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Julius Ševčík - Występują: Karel Roden, Hanns Zischler, Oldřich Kaiser, Arly Jover, Paul Nicholas
czw, 11.05.
20:00 bis 21:25
Kino Varšava
Reżyseria: Helena Hufnagel - Występują: Luise Heyer, Jytte-Merle Böhrnsen, Maximilian Schafroth, Jessica Schwarz
czw, 11.05.
20:00 bis 21:46
Brána Trojzemí
Reżyseria: Ana-Felicia Scutelnicu - Występują: Ana Morari, Andrei Morari, Petru Roşcovan, Dragoş Scutelnicu, Willem Menne
czw, 11.05.
20:00 bis 21:45
Kronenkino
Mário Bihári komponuje, aranżuje i łączy tradycyjną romską muzykę z popem, jazzem, folkiem i elektro. Tworzy muzyczne puzzle, które porywają do tańca!
czw, 11.05.
20:00 bis 20:06
Restauracja Hoker Kuźnia Smaku
 
czw, 11.05.
20:30 bis 23:04
Centrum Panorama
Reżyseria: Richard Brooks - Występują: Peter O'Toole, James Mason, Curd Jürgens, Eli Wallach, Jack Hawkins
czw, 11.05.
22:00 bis 23:16
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová - Gościnnie: Evženie Brabcová (Editor)
czw, 11.05.
22:00 bis 23:25
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Carsten Rau, Hauke Wendler - Montaż: Sigrid Sveistrup - Gościnnie: Hauke Wendler
czw, 11.05.
22:00 bis 23:22
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Bartosz M. Kowalski - Występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński