Wydarzenia

pi?, 12.05.
18:00 bis 19:07
Kino Varšava
Reżyseria: Tomáš Kudrna - Montaż: Evženie Brabcová - Gościnnie: Tomáš Kudrna
pi?, 12.05.
18:00 bis 19:29
Sudhaus Löbau
Reżyseria: Aktan Arym Kubat - Występują: Aktan Arym Kubat, Nuraly Tursunkojoev, Zarema Asanalieva, Taalaikan Abazova, Ilim Kalmuratov, Bolot Tentimyshov, Maksat Mamyrkanov
pi?, 12.05.
19:00 bis 21:40
Centrum Panorama
Reżyseria: Miloš Forman - Występują: F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge, Simon Callow, Roy Dotrice
pi?, 12.05.
19:30 bis 21:00
Kronenkino
Reżyseria: Przemek Wojcieszek - Występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk, Emilia Piech, Kacper Sasin, Michał Surówka, Lucyna Szierok - Gościnnie: Przemek Wojcieszek
pi?, 12.05.
19:30 bis 19:57
Kronenkino
Reżyseria: Piotr Szatyłowicz - Montaż: Łukasz Rybak - Gościnnie: Piotr Szatyłowicz, Natalie Grodzka - Światowa premiera
pi?, 12.05.
20:00 bis 21:35
Kulturfabrik MEDA
Reżyseria: Gerd Schneider - Występują: Sebastian Blomberg, Kai Schumann,Jan Messutat, Hartmut Becker, Sandra Borgmann
pi?, 12.05.
20:00 bis 21:12
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anna Zamecka - Montaż: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
pi?, 12.05.
20:00 bis 21:48
Zielone Wiosła Sieniawka
Reżyseria: Marek Gajczak, Lech Gnoiński - Montaż: Marek Gajczak, - Gościnnie: Aneta Zagórska, Marek Gajczak
pi?, 12.05.
20:00 bis 21:02
Meetingpoint Music Messiaen
Reżyseria: Marek Tomasz Pawlowski - Występują:
pi?, 12.05.
20:00 bis 21:23
Emil
Reżyseria: Gyula Nemes - Występują: Udo Kier, Martina Krátká, Krisztian Kovacs - Gościnnie: Gyula Nemes
pi?, 12.05.
20:00 bis 20:08
Emil
Reżyseria: Tobias Könitzer - Występują: Stephanie Wünsche, Hannes Könitzer
pi?, 12.05.
20:00 bis 22:42
Kino Varšava
Reżyseria: Maren Ade - Występują: Sandra Hüller, Peter Simonischek, Michael Wittenborn, Thomas Loibl, Trystan Pütter
pi?, 12.05.
20:00 bis 21:48
Sudhaus Löbau
Reżyseria: Jens Wischnewski - Występują: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär
pi?, 12.05.
20:00 bis 21:19
Camillo
Reżyseria: Łukasz Ronduda - Występują: Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka - Gościnnie: Łukasz Ronduda, Kuba Kosma
pi?, 12.05.
20:00 bis 22:00
Městské divadlo Varnsdorf
Zespół SOUND 8 ORCHESTRA to projekt multiinstrumentalisty Matthiasa Wydera. Ich easy listening, low budget lounge music, retro-futurystyczne b-movie-soundtracks i psychodeliczne dźwięki elektroniczne przywołują na myśl takich artystów i zespoły jak Lee Perry, Add N To (X), czy Sun Ra...