śro, 10.05.
15:00 bis 16:02
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Vivien Hartmann - Montaż: Bela Adami
śro, 10.05.
15:00 bis 15:30
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Louisa Wagener - Występują: Alexes Feelmo, Toto Knoblauch, Nick Romeo Reimann, Michael Altinger
śro, 10.05.
17:30 bis 19:10
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Jana Ševčíková - Montaż: Eva Mesteková - Gościnnie: Jana Ševčíková
śro, 10.05.
17:30 bis 19:16
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Ana-Felicia Scutelnicu - Występują: Ana Morari, Andrei Morari, Petru Roşcovan, Dragoş Scutelnicu, Willem Menne
śro, 10.05.
20:00 bis 21:38
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Arman T. Riahi - Występują: Faris Rahoma, Aleksandar Petrović, Doris Schretzmayer
śro, 10.05.
20:00 bis 21:48
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Jens Wischnewski - Występują: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär - Gościnnie: Jens Wischnewski, Christoph Letkowski
śro, 10.05.
22:00 bis 23:38
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Michał Rosa - Występują: Karolina Gruszka, Mateusz Lickindorf, Grzegorz Palkowski, Dariusz Chojnacki, Krzysztof Stroiński, Agata Kulesza
śro, 10.05.
22:00 bis 23:28
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Tereza Nvotová - Występują: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková - Gościnnie: Barbora Námerová
czw, 11.05.
15:00 bis 15:55
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Sarah Blaßkiewitz - Występują: Anne Haug, Alessija Lause
czw, 11.05.
15:00 bis 15:19
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Georg Pelzer - Występują: Ana Herrmann, Lo Rivera
czw, 11.05.
15:00 bis 16:25
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Iveta Grófová - Występują: Vanessa Szamuhelová, Matúš Bačišin, Katarína Kamencová, Johanna Tesařová - Gościnnie: Iveta Grófová, Matej Hlaváč (Sounddesign)
czw, 11.05.
17:30 bis 18:49
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Łukasz Ronduda - Występują: Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka
czw, 11.05.
17:30 bis 17:54
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Julia Staniszewska - Montaż: Adriana F. Castellanos
czw, 11.05.
17:54 bis 18:46
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomasz Jurkiewicz - Montaż: Daniel Gąsiorowski - Gościnnie: Tomasz Jurkiewicz
czw, 11.05.
20:00 bis 20:30
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: René Römer - Montaż: Richard Krause, Thomas Bohnke - Gościnnie: René Römer
czw, 11.05.
20:00 bis 20:15
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Angela Schuster - Występują: Sophia Böhm (gesprochen von Celina Scholze), Sigrun Nasdala, Lawrence Petzer, Steffen Marschner, Malte Sauer, Jula Brüchmann, Mario Petermann - Gościnnie: Angela Schuster
czw, 11.05.
20:00 bis 20:05
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko - Występują: Anne-Kathrin Schöler-Rensch - Gościnnie: Anne-Kathrin Schöler-Rensch, Clemens Schiesko
czw, 11.05.
20:00 bis 21:54
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Julius Ševčík - Występują: Karel Roden, Hanns Zischler, Oldřich Kaiser, Arly Jover, Paul Nicholas
czw, 11.05.
22:00 bis 23:16
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová - Gościnnie: Evženie Brabcová (Editor)
czw, 11.05.
22:00 bis 23:22
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Bartosz M. Kowalski - Występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
pią, 12.05.
15:00 bis 16:40
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Diana Näcke - Montaż: Andre Nier - Gościnnie: Diana Näcke
pią, 12.05.
15:00 bis 16:29
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Łukasz Grzegorzek - Występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Sheily Jimenez, Justyna Suwała
pią, 12.05.
17:30 bis 19:20
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Bohdan Sláma - Występują: Pavel Liška, Zuzana Bydžovská, Ladislav Šedivý, Marek Daniel - Gościnnie: Bohdan Sláma
pią, 12.05.
17:30 bis 18:55
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Carsten Rau, Hauke Wendler - Montaż: Sigrid Sveistrup
pią, 12.05.
20:00 bis 21:12
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anna Zamecka - Montaż: Agnieszka Glińska, Anna Zamecka, Wojciech Janas
pią, 12.05.
22:00 bis 22:00
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Olaf Held - Występują: Jan Kummer, René Szymanski, Wolfgang Adam, Heiko Pinkowski - Gościnnie: Olaf Held
pią, 12.05.
22:00 bis 22:30
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Clemens Beier - Występują: Hendrik Arnst, Klaudiusz Kaufmann, Harry Täschner
pią, 12.05.
22:00 bis 23:34
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tini Tüllmann - Występują: Felix Schäfer, Jessica Schwarz, Greta Bohacek, Alexander Finkenwirth, Burghart Klaussner, Katharina Schüttler, Robert Stadlober - Gościnnie: Tini Tüllmann
sob, 13.05.
11:00 bis 12:42
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Andreas Dresen - Występują: Arved Friese, Justus v. Dohnányi, Axel Prahl
sob, 13.05.
13:00 bis 14:25
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Tomás Lunák - Występują: Miroslav Krobot, Marie Ludvíková, Karel Roden - Gościnnie: Jaroslav Rudiš
sob, 13.05.
13:00 bis 14:40
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Diana Näcke - Montaż: Andre Nier - Gościnnie: Diana Näcke
sob, 13.05.
15:00 bis 16:10
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Piotr Stasik - Montaż: Piotr Stasik, Tomasz Wolski, Dorota Wardeszkiewicz
sob, 13.05.
15:00 bis 17:04
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Gwendolin Weisser, Patrick Allgaier - Muzyka: u. a. Falk Schönfelder, Isaac Friesen (Postmodern Orchestra) - Gościnnie: Gwendolin Weisser, Patrick Allgaier
sob, 13.05.
17:30 bis 17:56
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Jelena Novaković - Montaż: Hrvoslava Brkušić - Gościnnie: Oliver Sertić
sob, 13.05.
17:56 bis 19:11
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Monica Lazurean-Gorgan - Montaż: Andrei Gorgan
sob, 13.05.
22:00 bis 01:00
Kunstbauerkino 1
Pełna ognia i pasji muzyka uwolni w nas to, co głęboko kryje się w sercach i woła o wolność. Kojoty wzywają nas do tańca i zapraszają do wspólnego celebrowania radości!
nie, 14.05.
13:00 bis 14:23
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Marek Beneš - Występują:
nie, 14.05.
15:00 bis 16:07
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Joya Thome - Występują: Lisa Moell, Mex Schlüpfer, Denny Sonnenschein, Salim Fazzani
nie, 14.05.
15:00 bis 16:18
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb - Występują: Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz, Szymon Czacki - Gościnnie: Ireneusz Grzyb
nie, 14.05.
17:30 bis 18:28
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Pål Refsdal - Montaż: Robert Stengård
nie, 14.05.
17:30 bis 19:07
Kunstbauerkino 2
Reżyseria: Anu Aun - Występują: Roland Laos, Jaanika Arum, Katariina Unt, Jörgen Liik, Kaspar Velberg, Rein Oja, Andrus Vaarik
nie, 14.05.
20:00 bis 21:48
Kunstbauerkino 1
Reżyseria: Jens Wischnewski - Występują: Christoph Letkowski, Luise Heyer, Karoline Bär