Tým

Vedení festivalu

organizace, členka představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

Antje Schadow

organizace, členka představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

program a organizace

Ola Staszel

program a organizace

program

Andreas Friedrich

program

Spolupracovníci

booking, digitální technika, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

Peter Matthes

booking, digitální technika, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino

technické vedení digitální techniky, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

Tobias Gubsch

technické vedení digitální techniky, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

digitální technika, booking, kino pro školy, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

Philipp Hänsel

digitální technika, booking, kino pro školy, člen představenstva sdružení Kunstbauerkino, program

technické vedení zvukové techniky

Falco Ewald

technické vedení zvukové techniky

logistika a ubytování, program

Thomas Fux

logistika a ubytování, program

logistika a internetové stránky

frank fuX

logistika a internetové stránky

marketing a public relations, program

Ruth Lorenz

marketing a public relations, program

práce s tiskem a sociální média

Michael Lippold

práce s tiskem a sociální média

texty a jazyková úprava

Fanny Vildebrand

texty a jazyková úprava

fotograf festivalu

Hannes Rönsch

fotograf festivalu

texty a redakční úprava

Heide Schürmeier

texty a redakční úprava

finance, účetnictví, akvizice inzerce

Elke Schöne

finance, účetnictví, akvizice inzerce

akvizice inzerce a festivalová kavárna "Alte Bäckerei"

Dirk Schulze

akvizice inzerce a festivalová kavárna "Alte Bäckerei"

sponsoring

Uwe Romanski

sponsoring

koordinace jazykových služeb, koordinace polských a německých partnerů

Ola Grochowski

koordinace jazykových služeb, koordinace polských a německých partnerů

jazykové služby polština

Dorota Polkowska-Grišina

jazykové služby polština

koordinace českých partnerů

Pavlína Zuzánková

koordinace českých partnerů

jazykové služby čeština

Hana Kolomazníková

jazykové služby čeština

kino pro školy

Britta Fuchs

kino pro školy

kino pro školy

Romy Schubert

kino pro školy

péče o hosty, program

Veronika Kirchmaier

péče o hosty, program

péče o porotu

Lutz Sievert

péče o porotu

vedení Mezinárodního filmového workshopu

Frank Rischer

vedení Mezinárodního filmového workshopu

vedení Mezinárodního filmového workshopu

René Beder

vedení Mezinárodního filmového workshopu

catering

Manfred „Manni“ Bernd

catering

autor tzv. ryb z Nisy, sošek pro vítěze

Andreas Kupfer

autor tzv. ryb z Nisy, sošek pro vítěze

program

Anca Paunescu

program

péče o hosty, program

Thomas Pilz

péče o hosty, program

program

Patrick Weißig

program

program

Pavel Nejtek

program

program

Zdeněk Štěpánek

program

Promítací místa

  • Kunstbauerkino, Großhennersdorf Peter Matthes, Antje Schadow, Tobias Gubsch, Philipp Hänsel, Enrico Wunderlich, Ola Staszel, Andreas Friedrich, Ruth Lorenz, Christian Böhlke, Markus Rummler, Thomas Fux, Britta Fuchs, frank fuX, Romy Schubert, Lutz Sievert, Manfred Berndt, Hanka Forbrich, Rene Männig, Caro Männig, Elke Schöne
  • Kronenkino, Zittau Steffen Tempel, Jens Hommel, Jörg Rosemann, Grit Weidner, Willy Teichmann, Annegret Liebner, Dan Bittig, Andre Jordan, Hartmut Hohlfeld, Björn Mühlberg, Georg Rabe, Sandy Richter, Gunnar Kaufman
  • Kulturfabrik Meda, Mittelherwigsdorf Thomas Pilz, Veronika Kirchmaier, Susanne Kunze, Timo Wendling, Christine Cieslak, Fanny Vildebrand, Heinz Schenk, Annelie Reski
  • Camillo – Filmclub von der Rolle, Görlitz Franziska Böhm, Marek Georgi, Louise Georgi, Anja Uhlemann, Beate Neumann, Bettina Knoop, Claudia Ehrig, Eva Neumann, Franziska Seidel, Kristian Blankenburg, Steffen Fritzsche, Anne Schaaf, Paul Kunze, Yasmin Vardic
  • Offkino Klappe die Zweite, Görlitz Erika Heine
  • Begegnungszentrum, Großhennersdorf Francisco Jose, Leopold Forbrich, Abdilahi Hashi, Norman Schuhmann,  Danile Bahr, Hansi Hannsen
  • Löbau lebt/Sudhaus, Löbau Jörg, Manu, Käthe, Marcel, Rene, Jan, Claudia, Felix
  • Steinhaus, Bautzen Stefan Lehmann
  • Emil, Zittau Sarah Schindler, Annekathrin Kluttig, Gábi Marciniak, Enrico Titze, Kai Grebasch
  • Meetingpoint Music Messiaen, Zgorzelec Kinga Hartmann-Wóycicka, Jakub Sochoń, Daniel Gütschow
  • Kino PoZa NoVa / MDK, Zgorzelec Mariusz Tokarczyk, Robert Gruszecki, Joanna Celej, Beata Taurogińska, Joanna Małecka, Kingainga, Remigiusz Bogdanowicz, Kazimierz Szulikowaski, Lucjan Ilnicki, Andrzej Wiśniewski, Sebastian Złotowicz, Tomasz Jarosz, Jacek Nowak, Michał Masowy, Sebastian Jan
  • Zielone Wiosła, Sieniawka Rudolf Kuczyc, Maciej Nietrzeba, Magdalena Barankiewicz, Gosia Andrzejczak, Leff, Magdalena Kościańska
  • Brána Trojzemí, Hrádek nad Nisou Vít Štrupl
  • Domeček Na Kopečku, Rumburk Bára Žežulová, Zdeněk Žežula, Marek Winter, Roman Winter
  • Kino Varšava, Liberec Jiří Žid, Ondřej Pleštil, Petr Hubáček, Zuzana Koňasová, Immanuel Severin
  • Centrum Panorama, Varnsdorf Pavel Nejtek, Zdeněk Štěpánek, Růžena Nejtková, Beáta Kohútová, Pavel Nejtek ml.
  • Městské divadlo, Varnsdorf Martin Musílek