Veranstaltungen

Fri, 12.05.
20:00 bis 21:30
Café Jolesch, Zittau
Jaroslav Rudiš, 44, je spisovatel, dramatik, scenárista a hudebník.
Fri, 12.05.
20:00 bis 22:00
Restauracja Hoker Kuźnia Smaku
Skupina Radykalna Wieś kombinuje folk s dubem a punkovou energií. Na projektu se podílí hudebníci ze zčásti ještě aktivních uskupení, jako jsou Soulja Hooligans, Radical News, Javara Sound System, People of the Haze, Ga-Ga/Zielone Żabki a Non President.
Fri, 12.05.
20:30 bis 22:12
Klappe die Zweite
Režie: Jan Hřebejk - Hrají: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Csongor Kassai, Martin Havelka, Zuzana Konečná
Fri, 12.05.
22:00 bis 22:58
Kulturfabrik MEDA
Režie: Pål Refsdal - Střih: Robert Stengård
Fri, 12.05.
22:00 bis 23:39
Kronenkino
Režie: Ralitza Petrova - Hrají: Irena Ivanova, Ivan Nalbantov, Ventzislav Konstantinov, Alexandr Triffonov, Dimitar Petkov
Fri, 12.05.
22:00 bis 22:00
Kunstbauerkino 1
Režie: Olaf Held - Hrají: Jan Kummer, René Szymanski, Wolfgang Adam, Heiko Pinkowski - Hosté: Olaf Held
Fri, 12.05.
22:00 bis 22:30
Kunstbauerkino 1
Režie: Clemens Beier - Hrají: Hendrik Arnst, Klaudiusz Kaufmann, Harry Täschner
Fri, 12.05.
22:00 bis 23:34
Kunstbauerkino 2
Režie: Tini Tüllmann - Hrají: Felix Schäfer, Jessica Schwarz, Greta Bohacek, Alexander Finkenwirth, Burghart Klaussner, Katharina Schüttler, Robert Stadlober - Hosté: Tini Tüllmann
Fri, 12.05.
22:00 bis 23:22
Camillo
Režie: Bartosz M. Kowalski - Hrají: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński
Fri, 12.05.
22:00 bis 23:45
Emil
VAN URST pocházejí odtamtud, kde už svět postrádá jasné obrysy: Jak to, kvůli čemu, proč – otázky zůstávají nezodpovězené...
Fri, 12.05.
22:00 bis 23:45
Emil
NIKANDER, pojmenovaní podle jedné postavy z Kaurismäkiho filmu, jsou česko-slovenská kapela hrající sludge a doom metal. Jejich poznávacím znamením je těžce riffující kytara, drtící basa, repetitivní bicí a frontmenka s nebezpečným ječákem...
Fri, 12.05.
22:30 bis 00:24
Centrum Panorama
Režie: Tobe Hooper - Hrají: Craig T. Nelson, JoBeth Williams, Beatrice Straight, Dominique Dunne, Oliver Robins
Sat, 13.05.
11:00 bis 12:42
Kunstbauerkino 1
Režie: Andreas Dresen - Hrají: Arved Friese, Justus v. Dohnányi, Axel Prahl
Sat, 13.05.
11:00 bis 12:38
Kronenkino
Režie: Arman T. Riahi - Hrají: Faris Rahoma, Aleksandar Petrović, Doris Schretzmayer